Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiubaratommal beszélgettün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiubaratommal beszélgettünk a múltkor. Egy semleges témánál benyogte, hogy "hm de jó lenne b.szni egy jot vegre". Mondom mi van?

Figyelt kérdés

Úgy érzékeltem, hogy rám gondolt ... nem rég jött ki egy kapcsolatból, ahol a csajjal már nem ment jól a dolog a vége felé. Én is szingli vagyok. De azért ez nekem így sok volt. Nem szokott így beszélni meg viselkedni, ezért is lepett meg.

Csak én lihegem túl, vagy szerintetek is bunkó volt?



2022. febr. 15. 21:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#20! Igen! lehetett volna finomabban, udvariasabban is a tudtodra adni!
2022. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Őszinte volt. Igen, bunkó, de ha jól nézel ki, és ő meg szingli, úgyis nagyon jól tudod, hogy bármikor megdugna. És mivel barátok vagytok, elmondta őszintén. Nem kell ebbe belelátni semmi rosszat, ha te is akarod, veszed a lapot, ha nem, akkor elviccelitek, vagy beajánlasz neki egy szingli barátnődet, és kész.
2022. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt gondolta, hogy vagytok ennyire baráti viszonyban, hogy megnyílhat neked ilyen szinten. Gondolom, megbízik benned, azért is mert ennyire nyitottan fogalmazni.
2022. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%

Szóval meg akar b.szni.... Erre azt mondja h meg akar b.szni. te felháborodsz.

De ha azt mondja hogy "annyira szeretné átélni a testiség vadító gyönyöreit a vágy izzó forgatagában, és érezni női lényed minden apró rezdülését, mialatt átadod magad a szenvedély felszabadító, de bűnösen édes agóniájának és hálás odaadó érzékiséggel viszonozza majd bizalmad és kedvességed" miközben csak meg akar b.szni az miért jobb? :D

Nem mindegy mit mond? A lényeg h tedd szét a lábad hadd tolja be a farkát a puncidba... Mindegy hogy mondja amikor ezt akarja nem? :D

2022. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!