Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az 50-55 éves férfiak szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 50-55 éves férfiak szexuális vágya már csökken, vagy még ugyanúgy kívánják, főleg, ha nincs sok alkalmuk szeretkezni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Felesleges újra és újra feltenni kb ugyanazokat a kérdéseket. Vissza lehet ám keresni...

Ugyanaz lesz a válasz, mint mindig. Mindenki más, van akinek 55 évesen is áll mint a cövek s napi 4x is megy, ahogy vannak 30asok is, akiknek már alig áll fel. Nem lehet sem életkor, sem más aparméter alapján általánosítani.

2022. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjemé csökken,már előfordulnak potenciagondok.10 évvel ezelőtt még más volt.Ez változó dolog lehet,kinél mikor jelentkezik.
2022. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csökkent sajnos. Nehéz vele mit kezdeni általában. Sok függ az életmódtól, munkahelyi stressztől. Főleg ez utóbbi szokott lenni sok gond okozója, meg az álmatlanság, túlsúly, magad vérnyomás stb.
2022. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Sajna nekem is csökkent a heti aktusok párommal is és a szeretömmel is !Hiába na lassan 50 évesen két nővel már nem olyan gyakori mint huszon évesen.
2022. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: pontosan. Vagyis sokkal kevésbé az életkorhoz, mint az életmódhoz van köze.
2022. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem csökkent, azért sajnos, mert a 40-es feleségem leállt a szexről, én viszont egyedül kell hogy elintézzem….

F55

2023. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!