Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismamik ti ugyanúgy...

8 hetes kismamik ti ugyanúgy mertek szeretkezni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Én csak addig nem mertem igazán,míg nem voltam dokinál.

De megnyugtatott , hogy minden rendben van így már jobban merek.

Ti hogy vagytok ezzel?

Az én párom amíg csak ugymond gyerekgyártás volt,olyan kötelezőnek érezte ezért nem volt tul sok kedve.(pedig nem erőltettem)

Most viszont szinte minden nap akarna.:) Remélem nem csinálunk bajt.


2010. febr. 15. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 6 hetes kontroll után próbálkoztunk, de kb. olyanok voltunk, mint az "első bálozók". Fájt is, így nem jött létre a valódi aktus. Azóta nem is próbáltuk. A baba mellett nem egyszerű, mert csak akkor lehet, ha alszik... De szerintem nem csináltok bajt, akkor sem, ha minden nap szeretkeztek. Elvileg hat hét után minden begyógyul, és ha neked is kellemes (kellemes?) akkor hajrá! Neked milyen volt a szülés utáni első?
2010. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha kicsit félreérthetően fogalmaztam.Még nem szültem , most vagyok 8 hetes terhes.Arra voltam kíváncsi , hogy a terhesség elején ki mennyire mer szeretkezni.

Boocsi mégegyszer , de köszönöm a válaszod!:)

Egyébként a barátnőm szült már és Ő is ugyanezt mondta.Mintha első bálozók lettek volna.Utána már bejáratták a dolgokat.:)

2010. febr. 15. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szerethetitek egymást végig, kivétel ez alól, ha a doki eltilt tőle :) Ha mindkettőtöknek jó, akkor hajrá! Odabent jó helyen van a baba, nem tud megsérülni :)
2010. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem tilt, a terhesség egésze alatt lehet szexelni, érzéssel és nem durván.
2010. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bennem is van egy kis félelem ezzel kapcsolatban. Nem kívánom annyira, mint előtte. Sokszor tudat alatt annyira féltem a babát, hogy el se jutok az orgazmusig.A férjem ugyanúgy akarná, próbálok a kedvében járni más dolgokkal is.Ritkábban vagyunk együtt, de nem is bánom.Ha minden rendben van a terhességeddel,akkor semmilyen bajt nem okoz.Az orvos mondta volna, ha nem lehetne.
2010. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!