Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányok/nők. Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok/nők. Veletek előfordult már az, hogy sokkal többször akartatok szeretkezni a párotokkal mint amennyit ő veletek?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy nap akár többször is. (22f)
2011. jún. 17. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
velem az fordult elö hogy kevesebbet akartam.és ha közeledett felém tudtam mikor akarja azt és már elöre mondtam neki hogy nincs kedvem szexelni.meg kell bezsélni ha neked kevés vagy sok,valamit csak össze tudtok hozni belöle.
2011. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez nálunk állandósult állapot... Pedig a fogamzásgátló miatt már a libidóm is sokkal lightosabb.

20L (24F)

2011. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, ez nálunk is így van :) Én valahogy mindig rámenősebb vagyok pedig féltem, hogy a fogamzásgátlótól esetleg visszaesik a libidóm de úgy vettem észre, hogy pont az ellenkezője történt... :D De mikor már látom, hogy kimerült, akkor inkább nem nyaggatom.
2011. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ez viszonylag változó dolog.


Engem az érdekelne igazából ,hogy hogyan lehet azt megoldani amikor az egyik fél nagyon kívánja a másikat,a másik pedig épp nem?


(Mert igazából szerintem egy párkapcsolat nem csak arról szól ,hogy az egyik fél mit akar illetve mit nem. Hanem arról is ,hogy néha akkor is a kedvébe kell járni a párodnak amikor te épp nem igazán akarod.(Ezt persze mindkét fél részéről.) (Na és persze ezt nem csak a szeretkezésre igaz hanem sok más dologra is.))

2011. jún. 17. 15:32
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor vagy valami bajvan, vagy fáradt vagy csak felkell izgatni.valahogy.
2011. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem kell több válasz. A barátnőmmel mindent nagyon jól elintéztünk. (Szeretjük egymást.)
2011. jún. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!