Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik élvezik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik élvezik az anált! Mit szerettek benne? Számotokra milyen érzés?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy feszít, de nem olyan érzékeny mint az első lyuk, ezért mehet akár nagyon durván is
2022. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mivel sokkal szűkebb az ánuszom, mint a p*ncim, ezért minden egyes mozdulatot sokkal erősebbnek intenzívebbnek élek meg, mint a "normál" szex esetében. Főleg akkor, ha még rá is szorítok picit, akkor szó szerint minden rezdülését, érkidülledését lehet érezni a faroknak. Összeségében úgy tudnám leírni, hogy rendkívül erős, feszítő nyomást érzek olyankor, de abszolút jó értelemben.
2022. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, mi rosszat mondtam, hogy így le lettem pontozva? :D
2022. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3. Férfinak hisznek gondolom, aki trollkodik.


Pedig tényleg van ilyen, nekem pl. hüvelybe mindig jobban fájt. Mondjuk ez se normális, szóval nődokihoz azért elnézek vele.

2022. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt mondom, én is így vagyok vele. A hüvelyem sokkal érzékenyebb, ott nem is bírom a durvát
2022. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit, sőt, köszi mindenkinek a válaszokat!


Nektek nem olyan érzés közben, mintha nagywc-zni kellene? Mert velem mindig ez van, pedig amúgy nem is kell... Legjobb barátnőm is ugyanezt mondta.

2022. febr. 13. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, de ezt nagyon könnyen megszokom, főleg mikor durván megy
2022. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már a durvaság szóba jött, nekem elöl akkor szokott fájni, ha a pasi hirtelen és nagyon mélyre tolja, mert a hegye eléri a méhszájamat. Pláne akkor tud problémás lenni ez, ha ráadásul a farka eléggé hosszú. Hátul viszont nincs ilyen gond, akármilyen tempóval csinálja, meg akármekkora is van neki. Szóval bármennyire is furának hangzik elsőre, az anális szex kifejezetten jó ötlet lehet, ha a pasi szerszáma nagy és hosszú. Oké, az elején nyilván óvatosabbnak kell lennie, de az nagyjából mérettől függetlenül így van. Ha bent van, utána viszont már nyugodtan elengedheti magát, és csinálhatja akár hevesebben is, ahogy jólesik neki. És így ő is tudja élvezni teljesen, meg persze te is.
2022. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb érzés amikor ezt élvezi a csaj.Titok nélkül
2022. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!