Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a barátomat? Nincs egyszerű dolgom.

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy egészségügyi problémája, ami miatt nem tart sokáig az erekciója, meg nehezebben megy el. Nem lelki, volt vele orvosnál is, felírt neki vényköteles gyógyszert, azt szedi, ami segít, de nem tökéletes így sem. A gyógyszer segítségével egész sokáig áll neki, de gyakran előfordul, hogy nem tud elélvezni szex közben, mert amikor már a közelében van, akkor vagy lekonyul neki, vagy csak simán mégse jön. Egy idő után elfáradunk mindketten, úgyhogy úgy lesz vége, hogy ő nem élvez el. Emiatt nyilván kanos marad. Én viszont nem tudok vele mindig szexelni, amúgy is ő szinte mindennap akarná, nekem a heti 3-4 az ideális. Megértem, hogy ő gyakran mászik rám, hiszen nem mindig van kielégítve, de nekem meg van, hogy már fáj a szex, mert annyit csináltuk. Kézzel meg szájjal is próbáltam neki, ugyanaz a probléma, nem tud elmenni, volt, hogy 3/4-1 óráig csináltam, végül ő mondta, hogy hagyjam abba, na az nagyon fárasztó volt. Úgyhogy csak előjáték közben csinálom már. De van, hogy belemegyek akkor is, amikor egyáltalán nem kívánom, csak tudom, hogy mivel tegnap este csináltuk és ő nem ment el, ezért ma reggel valószínűbb, hogy sikerül, mert még ott van a tegnapi nagy mennyiségű inger.


Ő nem hibáztat engem, meg én sem őt, nem hibás itt senki, de tényleg nem tudom, mi a megoldás, mit csináljak. Szeretném, ha neki is jó lenne. Ez szinte minden héten előforduló probléma. De sokszor meg megy zökkenőmentesen, de lutri, hogy mikor lesz megint az, hogy nem sikerül.


2022. febr. 13. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Patthelyzet.
2022. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 NTBS ***** válasza:
86%
Esetleg keressetek fel egy magánorvost. Nyilván az állami rendszer túlterhelt, egy magánorvos talán alaposabban megvizsgálja és megtalálja az okot. De erre nincs garancia.
2022. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket ne írjatok privátban olyanokat, hogy megdugtok a barátom előtt, ő meg verheti ránk :)


#justgyakorithings

2022. febr. 13. 10:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣 hogy valakik ennyire nem talàlnak nőt.
2022. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Hat pedig ez lelki eredetu akarki akarmit mond.
2022. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudjátok beszélni akkor nincs probléma. Illetve a türelem nagy úr. Idővel javulhat a helyzet és akkor mindketten örömmel áldozhattok a gyönyör oltárán. 😉
2022. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És hogy kell a gyógyszert szedni? Szex előtt? Vagy folyamatosan? (Csak mert azt írod, hogy "ő szinte mindennap akarná".)
2022. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7 Minden nap egyet kell szedni
2022. febr. 13. 10:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Fontos részlet: magának betudja fejezni? Vagy úgysem megy?
2022. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Úgy se mindig. Próbáltuk ezt is. Ha egyedül van és úgy csinálja akkor is ha leáll vele egy időre vagy lassít, már nehezebb visszahozni
2022. febr. 13. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!