Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a barátomat szájjal, hogy el tudjon élvezni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem most kellett volna kérdeznem, 1 év járás után, de most már nagyon feszült vagyok emiatt, hogy nem tud elélvezni szopás közben. Mivel már régóta belekezdtünk az orális szexbe, sok mindent kipróbáltam, köröztem a fejemmel rajta, tempót váltogattam, heréit is belevontam, de nem sikerült még élvezésig szopnom. Általában csak 5 percig tudom folyamatosan szopni, mert az állam is beáll, és utána meg elkezdi verni magának, közben smárolunk, vagy megdug. Szintén kiverni sem tudom neki, mert látom rajta, hogy neki nem jó annyira, de mikor mondom, hogy irányítsa a kezem, akkor nem akarja.. Persze szopáskor mindig mondja, hogy milyen jó vagyok és nem haragudott, amiért nem tudok élvezésig szopni. Különben ő sem tud engem a csúcsra juttatni. Szóval "kvittek" vagyunk, de szeretnék fejlődni ilyen szinten. Milyen tippeket tudtok, mi az, amitől ti tutira elélveztek?
2018. júl. 8. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlzottan hozzá van szokva a kezéhez, ami erősebb ingert ad, mint a szájjal való kényeztetés. Próbáljátok ki azt, hogy 1 hétig nincs se szex, se maszti.

Te magadat ki tudod elégíteni? Vagy neki még nehezebb dolga van veled, mert te sem tudod, mi jó neked igazán?

2018. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden ember más. Ebbe bele kell törődni.

Az én tapasztalatom, hogy a lányoknak el kell felejteni, hogy nekem kiverik. Egyetlen egyszer sikerült és mindenféle megszakítással is bőven több mint egy óra volt. Mindezt úgy, hogy én alapból gyorstüzelő vagyok. Jó az ha verik, de ahhoz hogy elmenjek én kellek.

A szopástól szerintem el tudnék menni, de attól se könnyen.

Nem is olyan régen elmentem egy gyönyörű fizetős lányhoz, hogy megtapasztaljam milyen ha végig csinálják szájjal. Tapasztalt ide, vagy oda, kellemesebb volt mint amit eddig tapasztaltam, de amit csinált úgy bele tellett volna még bőven időbe szerintem. A vicces az volt, hogy ő szolt, hogy lassan el kéne kezdeni, mert már nem sok idő van. Mivel, hogy elég sokat beszélgettünk. Nem az a típus vagyok, aki ilyen lányhoz menne alapból és kicsit meg is bántam, nem nekem való az, ezért kellett nekem az a sok beszélgetés, hogy beinduljon valami. A lényeg, hogy nem tapasztaltam meg, mert megbeszéltük, hogy akkor csak francia és csinálta kb. 5 percig aztán rám mosolygott és kb. 1 sec volt míg szélsebes mozdulattal előrántotta az óvszert, kb 3 sec volt míg mint egy bűvész felrakta és még 5 sec mire rá is ült. Annyit nem tudtam mondani, hogy fapapucs. Nem ezt beszéltük meg és most elég hülyén is érzem magam. Egyrészt nem kaptam meg amit szerettem volna egyszer átélni, másrészt én nekem nem igazán lett volna gyomrom az aktushoz.

Tehát a lényeg, hogy ha ő ilyen típus, akkor ezzel nem nagyon tudsz mit tenni. Annyit még hozzá tennék, hogy nem csak ti lányok, mi se mondjuk meg, ha nem voltunk igazán megelégedve. Az ember nem akarja, hogy a másik rosszul érezze magát. Én is azt mondtam a borzalmas orálokra is, hogy jó.

2018. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bőnyálall


És ne fogazz

2018. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy 18 éves vagyok, nem tapasztaltam ki a többi fiút, mivel ő nekem az első. Kipróbáltuk a szüneteket, az csak annyiban segített, hogy ő hamarabb elélvezett dugás közben, igazából akkor sem szoptam végig, elmondása szerint akart már engem érezni. Ha nagyon borzalmas lenne, akkor pedig nem kérne meg minden aktus előtt, hogy kicsit izgassam úgy is.

Nekem kb 10 perc, mire elélvezek, de én kizárólag a csiklómat kényeztetem, nem szoktam a puncimba nyulkálni, és így is nagyon jókat élvezek.

2018. júl. 8. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:
És ő nyalással nem tud kielégíteni?
2018. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer sikerült neki, mikor 69eztünk,és ugye én voltam felül. Azóta nem igazán, de én a nyalással is úgy vagyok, hogy nem mindig esik jól. Puszilgatja a combomat, ami beindít, de utána, ahogy a csiklómat kezdi nyalni, valamikor fáj. Legjobb, mikor szeretkezés közben kihúzza, és úgy kezdi nyalni, úgy nagyon izgató, de hamar vissza is rakja.
2018. júl. 8. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy nagyon borzalmas lehetsz, de ettől függetlenül még ebből sem kell feltétlenül ilyen következtetést levonni. Ugyanis attól még, hogy nem a legjobb fizikai érzetre, attól még izgató, szóval könnyen felállhat tőle. De én ahogy írtam is, csak magamról tudok nyilatkozni, hogy én mit érzek. Én sem akarok okos lenni abban, hogy egy adott lány mit érez és mi hogy jó neki, nyilván százszor jobban tudja mint én.

Beszélgettem egyszer egy biszexuális lánnyal aki rengeteget tapasztalt mind a két nemtől. Én is hallottam már biszex fiúktól és adja is magát, hogy a fiúk jobban szopnak mint a lányok. Ő is ezt kezdte el mondani, hogy a biszex fiú ismerőse is ezt mondta, én mondtam, hogy nyilván így van, mint ahogy a lányok is nyilván jobban nyalnak mint a fiúk. Erre a válasz az volt, hogy ne hogy azt hidd! Nagyon sok a béna közöttük

2018. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján úgy érzem, talán egy kicsit kapkodós lehet köztetek a szex. Van, akinek kicsit több idő kellhet felvezetésként, ha ez pedig nincsen meg, akkor csak erősebb ingerek hatására képes elélvezni. Próbáljátok meg, hogy kicsit több felvezetés után térjetek csak rá a pettingre, majd a szexre. Nézzetek meg pl egy jó filmet, közben bújjatok össze, kezdjétek simogatni egymást, összebújás, stb, majd vetkőztessétek le egymást, tehát húzzátok egymás agyát addig, amíg már nem tudjátok visszafogni magatokat, ne térjetek rögtön a lényegre. Szerintem ez segíthet. :)

Másfelől pedig még fiatalok vagytok, gyakorolni kell a szeretkezést is, hogy úgy tényleg rendesen belejöjjön az ember. Itt amúgy még az jutott eszembe, hogy talán mindkettőtökben lehet még egy picike feszültség ha szexre kerül a sor és ez bizony meg tudja gátolni az orgazmust, hiába tapasztalt az ember.

Az orál technikára is kitérve egy picit; próbáld lassan felvezetni a dolgot, először csak simi, néhány puszi nadrágon keresztül és így tovább. Közben tarts szüneteket, ha úgy érzed, fárad az állkapcsod, hagyd abba és a kezeddel csináld (de figyelj rá, hogy ne szárazon csináld), majd folytatsd a száddal, a nyelveddel, vagy csak az ajkaiddal. A tempót ne nagyon variáld szerintem, érdemes inkább eltalálni egy egységes ritmust, amit fokozatosan, apránként gyorsíthatsz. A legnagyobb sikert amúgy azzal érheted el, ha közben végig látszik rajtad, hogy szereted csinálni. Néha nézz a szemébe, egy-egy kacér pillantás, egy-két apró mosoly... fogd fel az egészet egy játéknak és lazulj bele a szituba.

Remélem, ez segíteni fog! Sok sikert! :)

2018. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!