Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konzervatívabb lánynál érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatívabb lánynál érdemes előjönni szexuális vágyakkal?

Figyelt kérdés
Olyanokkal amik eltérőek a megszokottól, de nem túl durvák. Vagy aki alapból konzervatív az biztos nem vevő az ilyen dolgokra?
2022. febr. 12. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy általában nem, de ha érzelmi alapja is van a kapcsolatnak, meg kell próbálni.

Mondjuk a kérdés alapján itt ilyenről szó sincs :)

2022. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Az én tapasztalatom az, hogy akinel az első pár napban nem megy a csipkelodes, nem viszonozza, az egy darab fa lesz a szexben is, a kutyapóz ördögtől való lesz számára, csakis kizárólag misszionárius pózban fogtok dugni, olyan, hogy szájba élvezés, anál, esetleg kikotozes, szerepjatek, de már egy egyszerű popsira csapás is kimeriti az ingerkuszobet...szex közben esetleges csúnya beszéd...:DDD ilyenről ne is álmodj.

Nagyon alaposan puhatold ki, hogy milyen lehet a szexben, dugás közben is figyelj, miket enged, miket nem és ha látod, hogy egy fsztorlasz azonnal lépj le, AZONNAL!!!!

2022. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. :D


DJ Jeszy óta ezt is tudjuk.😄

2022. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2# Amúgy eléggé szeret poénkodni. Fenékre csapás, úgy csinál mintha csavargatná a mellbimbómat, én is szoktam viccelni büntivel, kötözéssel. Van hogy macskanős ostoros poénokat nyomunk. Szóval ezek alapján elég nyitott, sőt még az anált is engedi (nekem engedte először)


Ezek alapján lehet hogy nyitott lenne ilyenekre, csak tőlem várja a kezdeményezést.

2022. febr. 13. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem annyira konzervatív, csak szeretné annak előadni magát.
2022. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5#


A konzervativizmus egy liberális ideológia, emiatt ez egyáltalán nem meglepő

2022. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:


Ez butaság.

2022. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!