Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barát barátnőm meg akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barát barátnőm meg akar dugni! Nem akarom elrontani a haverságot. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Haverok vagyunk! Lazan beszélünk egymás előtt szexről, bármiről. Tegnap sokkolt ezzel. :DD Nincs is baj ezzel, én el nem ítélem őt! Sőt engem is izgat a dolog (igaz meg nem probaltam), de nem akarom szétcs...ni a haverságunkat, direkt nem is nyomulok nála.

De egyébként így utólag már többször is célzott erre, csak most hozta fel konkrétan.


Kipróbálnám szívesen, de tényleg nem vele.

Nem akarok hülye lenni.


Tudna valaki valami jó tanácsot adni?



2022. febr. 11. 18:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ebből olyan barátság, mint volt, már úgyse lesz :) Akkor meg miért ne?
2022. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, már mindenképpen elveszítettem, ami korábban volt?
2022. febr. 11. 19:44
 13/27 anonim ***** válasza:
Ne úgy fogd fel, hogy elveszted. Átalakul.
2022. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A barátságmegmaradás törvénye: barátság nem vész el, csak átalakul
2022. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
:) Ez teszett.
2022. febr. 11. 20:23
 16/27 mantis religiosa ***** válasza:
76%
Ne add magad olcsón, cserébe te is kérj valamit! Quid pro quo! 😇😇
2022. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%
Mivel férfi + nő csinálja, ezért hetero.
2022. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Gondold meg, nekem volt egy ilyen munkatársam akivel haverok lettünk majd elkezdett rám nyomulni smaciig jutottunk de én nem szerettem volna többet aztán szép lassan elmúlt a barátság köztünk :)
2022. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Dugasd meg magad!Semmi baj nincs belőle.Sok sikosító és mehet is.Lehet még meg is tetszik, és követelni fogod!!
2022. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Hetero, az, amikor seggberaknak egy híneműt egy műhímtaggal, az hetero, véletlen sem làtens biszex hajlam.

Heteronak nincs olyan vágya hogy análisan kielégítsèk férfi létére, az meg hogy féltek saját magatoktól hogy bevalljátok magatoknak hogy biszexek vagytok, az már a ti bajotok.

2022. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!