Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket nem érdekli a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket nem érdekli a szex?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak hogy a szex a legtöbb nőnek sokadlagos dolog? Tényleg ennyi aszexuális lenne?

#aszexualitás #Aszex nő
2022. febr. 11. 15:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Lehet csak veled nem élvezik🤷‍♀️
2022. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

11. Nem nem igaz, van akar-élvezi

Csak azt nem értem miért csak 3-4dból egy van aki tesz is érte bármit.

2022. febr. 11. 16:11
 13/33 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben, mint a szex.

Amúgy meg nem csoda, hogy nem érdekli őket annyira. Úgy átlagban a hetero nőknek a szex annyira nem jó ám (utána lehet nézni a statosztikáknak, hogy hányszor van orgazmusuk szex közben stb.),aminek lehet valami köze hetero férfiak elégtelen szexuális kultúrájához, meg úgy általában a nőkkel való viselkedésükhöz.

2022. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
13. Magyarán nem érdekli őket, mert különben kinyitnák a szájúkat ha bajúk van.
2022. febr. 11. 16:19
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
Én nőként szeretem a szexet, az eddigi párkapcsolataimban sem volt problémám a szexszel, volt már futó kalandom is.. Véleményem szerint, ha megvan valakivel a kellő vonzalom, akkor őt én, nőként ugyanúgy kívánom, mint ő engem.
2022. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%
Nemtom, nekem minden csajom oda volt érte.
2022. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
81%

Elmélkedés szintjén engem sem foglalkoztat.


Ha épp van partner, akkor persze van. Ilyenkor odateszem magam, de nem társalgom róla. Elveszem ami az enyém. Pont.

2022. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
De, a szex érdekli őket. Te nem érdekled őket, és ezért vonsz le téves következtetéseket.
2022. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Sokadlagos? Na nekem inkább az az unalmas, hogy az összes pasi előadja, hogy micsoda étvágya van, aztán pár hónap után heti 2-3ra korlátozódik ez az étvágy. Vicc. Tartom magam annyira, hogy számt a mennyiség, minőség, időtartam, sőt, a méret is, és bizony való ok ha nem működik.
2022. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
52%

19# Nem az összes, én pl. tudom magamról, hogy ha valakivel együtt élek huzamosan, akkor heti 3-5 szex van. És hát..soha nem "adtam elő" magam senkinek.

Ha szexről van szó, akkor a beszélgetés inkább a konkrétumokról szól, nem az ilyen "kis étvágy, nagy étvágy" jellegű, gyanúsan hencegési célú, megfoghatatlan eszmecserékről.

2022. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!