Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankadt le mindig az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankadt le mindig az exem? Csóknál általában felállt, de szexig ritkán tudtunk eljutni.

Figyelt kérdés
Állítólag ki tudta verni magának egyedül. Kérdeztem tőle, mi lenne, ha inkább megtartóztatná magát, és ketten próbálnánk meg... De meg se próbálta. Arra is gondolok, hogy esetleg a mindennapos füvezés is csak ártott neki. Egy barátom szerint (akinek nem meséltem erről impotenciáról) lehet, hogy látens homoszexuális a srác. (Nem vagyok bányarém, az ex hajtott rám az elején. Korábbi kapcsolatban nem volt ilyen problémám.) Ő 23 éves, én 25.

#impotencia #füvezés #Látens hoszexualitás?
2022. febr. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
sok oka lehetett, akár trauma is
2022. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az erekcióját nem tudta megtartani, az leggyakrabban lelki okokra vezethető vissza. A gyógyulás előfeltétele, hogy akarja azt. Ha jól veszem ki a szavaidból, ez hiányzott nála. A drogozás kifejezetten ront ezen, a maszturbálással együtt talán nem is hiányzott neki a szex.
2022. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ki kéne próbálnom hogy lelankadok-e veled. ha nem akkor az exedben van a hiba. :D
2022. febr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!