Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy popójú nőknek, valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy popójú nőknek, valóban nagyobb intim méretű férfira van szüksége vagy ez csak hülyeség?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Hülyeség
2022. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem függ össze a kettő
2022. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyobb a fenekem és szeretem a nagyobb férfiasságot. De ez nem függ össze. N
2022. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

volt már nagyobb fenekű nő, aki nem bírta és fordítva kis vékony nő, aki viszont igen. nem függ össze a kettő


32/F

2022. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

A hüvely méret nem a fenék méretétől vagy testalkattól függ. Viszont, vannak pózok, amikor kis farokkal nehéz vagy nemigen lehet jól behatolni a nagy fenekű vagy duci nőkbe.

Nekem 13 centis és volt olyan nagy hátsóval rendelkező nagydarab partnerem, amikor nm ment be rendesen egyes pózokban. Ilyekor másik pózt kell választani. Ráadásul, számtalan módon lehet szexuális élvezetet okozni. Főként, ha van valamilyen fétise, perverziója a párosnak.

Hozzátenném, három ilyen barátnőm volt, de mindegyik fantasztikusan nőies volt!

Méretemre soha nem volt panasz, a szex mindig, minden partneremmel jó volt! Még akkor is, ha nagyobbra lett volna igényük. (mellesleg, az is áthidalható)

2022. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Kerek formákkal megáldott magas nő vagyok. Nincs problémám a párkereséssel, de szexben igenis számít az intim méret! Fiatalon nem voltam még tisztában az igényeimmel sem a kapcsolatban sem az ágyban. Volt különböző alkatú és intim méretű partnerem. Idővel kialakult bennem egy kép, amit azóta próbálok követni. Magas, erős alkatú férfias megjelenésű legyen, aki határozott, ám gyengéd is tud lenni. Intim mérete legalább átlag felső szintjén legyen, de inkább felette, mint alatta. 18 centimérettől és arányosan vastag is legyen. Nem akarok senkit megsérteni, de a kis kukackák, mini virslik nem az én világom. Ahogy említettem, voltak ilyen adottságú partnereim is, ám nem azt nyújtották, amit én igényeltem. Valóban lehet jó a szex mérettől függetlenül, de egy ilyen kapcsolatban hiányérzetem támad idővel.

Manapság nem mélyedek bele egy olyan viszonyba, ahol nem kapom meg az igényeimnek megfelelő részleteket. Rájöttem, ha folytatom avval a férfivel, akinek kicsi a mérete, csupán azért, mert szimpatikus, nagyon kiszúrok mindkettőnkkel. Én nem bírok jószívvel szakítani vele, ő pedig emészteni fogja magát, miért nem jó nekem úgy, ahogy eddig voltunk. Ha ilyenkor mondom a szemébe az igazságot, akkor az kegyetlenség lenne. A legjobb, ha az első szex után elköszönök tőle. De még hatásosabb, ha már kezdeti szakaszban, ölelkezés, csókolózás közben "lecsekkolom" az adottságát. (ezt egy könyvben olvastam, majd rájöttem nem is hülyeség)

2022. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen összefügg mivel a nagy zsírsegghez nehéz hozzáférni redo a 10 centis farokból csak 6 centi tud bemenni, viszont a 20 centisből 16 tud bemenni, annyi segitség van kutya pozban ha nem hátlról hanem oldalrl kefled könyebben hozzáférsz a tankseggü nő pinájához
2022. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lefeküdtem vagy 80-90 nővel a kis egyszerű 15-16 centis farkammal, az alábbiakat tapasztaltam:

A legszűkebb az a nőtípus, akire azt mondják, lapos segge van, semmi segge van, szóval ilyen kicsi, jellegtelen fenék. Ez alakattól független, lehet ilyen kis semmi feneke 130 kilós nőnek ugyanúgy mint 60 kilósnak. Minden ilyen fenekű nő tök jó szűk, izmos lent.

Ellenben a széles csípőjű (ettől még lehet összességében vékony alkat) nőknél pont az ellenkezője a helyzet, főleg az olyanoknál, amire azt mondják, hogy "két lába közt egy perc szünet"- szóval ahol a combok összezárt lábbal sem érnek össze, + a csípő tájék a hangsúlyos.

Valamilyen szinten ez anatómia szerintem, senki nem tehet róla.

Duci, vastag combú, nagy fenekű, 80-100+ -os nők között is van nagyon jó szűk, csak nem ez a gyakoribb.

Sok sikert, találd meg a neked valót, és ha megvan ne keress tovább.

2022. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!