Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő miért kér olyat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő miért kér olyat egy hetero férfitől, hogy vegyen fel egy neon rózsaszín tanga-szerű alsógatyát?

Figyelt kérdés
nem olyan full tanga, de majdnem. én meg még sima feszülős alsógatyát is alig hordok, csak boxert. szerinte a tanga jól állna a fenekemen, a "csajos szín meg kiemeli a férfiasságomat".. de én vmi mást sejtek a háttérben lehet azt akarja tesztelni hogy full hetero vagyok-e? és ha felveszem akkor mi lesz, kiröhög, vagy mi a célja vajon? én azt gondolnám egy nő ettől kiábrándul ha meglát ilyenben, de jól megvagyunk, az ágyban is, minek akarna kiábrándulni belőlem?
2022. febr. 7. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én poénból felvenném simán, ha kettesben vagyunk. De hordani nem tudnám.
2022. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kirohogni csak erdekli, sok csaj van igy
2022. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is rábeszélt anno hogy próbáljam ki a tangát a kedvéért, mert neki nagyon bejönne. És elsőnek mivel férfi tanga nem volt itthon, jobb híjján az övéi közül választott ki pár újabb darabot, hogy próbáljam fel. Először én is furcsálltam, de amint meglátott benne, láttam a tüzet a szemében, hogy nagyon izgatja a látvány. Pedig ezek között is volt rózsaszín, meg piros, lila, stb, csupa csajos színek.

És mivel nyári kánikula volt akkor, nekem meg sokszor melegem volt, így ráfogta a kánikulára, hogy legalább próbáljam ki pár napig, hátha tetszene. Hát ebben nem bíztam egyáltalán, de 2 nap után rájöttem, hogy ezek a tangák baromi kényelmesek, és komfortosak tudnak lenni.

Azóta kaptam saját tangákat, nagyrészt férfi tangákat, de van pár női is amit tőle kaptam. Ma már nem térnék át másfajtára, folyamatosan csakis tangát hordok tizenpár éve.


Szóval a lényeg, nem annyira hihetetlen hogy egy nőnek nagyon is bejön a tanga a pasikon.

2022. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza rá, lehet csak ez a fétise. Lövésünk sincs miért kérte. Ha kéri és izgatja vedd fel, amúgy is közös megegyezés kérdése mi történik az ágyban (mondjuk én max. egy bitang jó csaj kedvéért venném fel, de hogy a púzom piszkálni akarja még egy bombázónak sem hagynám).
2022. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Xddd


Ilyen barinőm nekem is volt, szerintem csak kicsit szórakozott a csaj, nem kell ezen kattogni. Én életemben nem éreztem olyan jól magam senkivel, mint vele.

2022. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. akkor lehet mégis bevállalom...
2022. febr. 7. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a combfixnél már kezdj el gyanakodni! :)
2022. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet.
2022. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!