Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már cuckold fantáziád?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már cuckold fantáziád?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 13:45
1 2
 11/16 Csabah74 ***** válasza:
Párom szereti a vastag f... szt elöl és hátul, én meg szívesen nézem! Minden rendben van köztünk 48-49 évesek vagyunk!
2022. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi az isten van itt, most minden második kérdés erről szól?
2022. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
12: valami gyoker most ezzel szorakozik, de mikor elkuldom a faszba engem pontoznak le.. 😀
2022. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sok cuckold van, ahelyett, hogy kritizálsz, próbáld ki
2022. febr. 7. 20:46
 15/16 anonim ***** válasza:
#8 Ha mindenki cuckold lenne, akkor ki dugná a nőket? Szerintem ehhez éppen úgy kellenek bull típusú vagy hajlamú férfiak is, mint ahogy kellenek olyanok, akik hajlandók elfogadni a cuckold szerepet. Meg persze az is, hogy a nők jóval nyitottabbak legyenek erre az egészre, illetve hogy úgy általában véve, társadalmilag elfogadott, és ne elítélendő legyen egy ilyen kapcsolat. De azt mondjuk el tudom képzelni én is, hogy egy bizonyos létszámig vagy arányig teljesen jó és működőképes lenne a dolog.
2022. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze.Sokszor.De ki is próbáltuk.😀
2022. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!