Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt életetek legszenvedély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legszenvedélyesebb szexélmenye? Ami a legemlékezetesebb marad?

Figyelt kérdés
Mikor, hol és hogyan történt? :D

2022. febr. 6. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
erre kíváncsi vagyok én is
2022. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Evfordulon nyaraltunk, es huztuk egymast direkt, hogy minel kesobb menjunk el.

Aztan egyszer csak lavina szeruen mind a ketten kb 1 masodperc kulonbseggel elmentünk. Ami még tetezte a dolgot, hogy pont csokoloztunk közben.

2022. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyik az volt amit egy nálam jóval idősebb férfival csináltam évekig.

Voltunk hotelben, nála, erkélyen is csináltuk az nagyon izgalmas volt mert viszonylag csenben kellett lennem, mert mellettünk családok laktak :D

22l


Nem kérek privit a férfi 46 éves volt

2022. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Az ágyon kezdtük, a padlón fejeztük be mert eltört alattunk az ágy.

Vagy másfél órán keresztül nyüstöltem a csajt. Vagy 20 liter vizet vesztettem, egy nagyon meleg júniusi nap volt. A létező összes pózt kiprobaltuk, a két térdem darabokra tört a kemény parkettán, de az élvezet elnyomta a fájdalmat. A csaj is már nagyon kivolt, ő is ontotta magából a vizet, kapkodtuk a levegőt. Már nem volt hova fokozni....hihetetlen volt.

Másnap mikor lementunk ebédelni az ebédlőbe, az anyja megemlitette az estét...majdnem lefordultam/lefordultunk a székről, úgy elszegyelltem/elszegyelltuk magunkat, pedig én direkt szóltam neki, hogy "halkabban" de ő csak azt hajtogatta, hogy "nem érdekel"....

Azóta sem volt részem ilyen vehemens szexben. Az egyszeri és megismetelhetetlen volt.

2022. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Az az igazság, hogy nem tudok egyet kiemelni, mert több is van.
2022. febr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem. Valami bekristályozva.😂
2022. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Az erkélyen egymásnak estünk egy elég forgalmas sétálóutcában, meg is láttak
2022. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!