Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Akinek volt innen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akinek volt innen egyéjszakás vagy szexkapcsolata az hogyan jött össze?

Figyelt kérdés
Hogyan találtatok innen egyéjszakás vagy szexkapcsolatot?
2022. febr. 6. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A neten véletlen vissza írt a nő mert másnak akart és elnézte mint kiderült! Nem bánta meg mert 2,5 éve tart!
2022. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Emberi viselkedés és hozzáállás kérdése ahogy éppen a szerencse dolga is.Nem egy szűz vagy épp tapasztalatlan lányt ismertem itt meg behatóan...
2022. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
volt chat és duma közös italozós este aztán nála kötöttünk ki ;) jó volt megbeszéltük aztán ennyi ...( ő már akkor családalapítás felé kacsingatott)
2022. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin mindenkinek volt egyéjszakása mindenkivel.
2022. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy válaszomra írt privátot. Utána elkezdtünk a témában, majd szélesebb témában is levelezgetni.

Áttértünk közösségi oldalra.

Kb. 200 km volt köztünk, majd amikor egyszer ő járt az én városomban, akkor megbeszéltük, hogy adok neki szállást.

A szállásadásból egy szexuális kaland lett. Jó volt.


Szerintem, azért jött össze, mert én sosem voltam az a taszítóan nyomulós. Mindig intelligensen kommunikálok.


Folytatása nem lett, mert a földrajzi távolság miatt nem nagyon tudtunk volna találkozni, meg aztán utána neki lett párkapcsolata, kicsivel később nekem is.


Egy jó emlék. Remélem, hogy neki is.

2022. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!