Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyomaszt az exem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomaszt az exem?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja megbeszéltük hogy külön.Neki nem sikerült csajt szereznie ès mikor találkozunk mindig közeledik meg felhozza a szex témát èn nem akarom vele .mondtam is neki de nem akarja megèrteni.Hat sajnálom hogy nem jön össze neki nem tud kivel lenni , én másokkal is voltam és gondolom rosszul esik neki hogy vele miért nem akkor de egyszerűen nem mozgat olyan téren már.Mit csináljak?
2022. febr. 3. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Első lépésként megteszi hogy nem találkozol vele
2022. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Jó pár hónapja megbeszéltétek, hogy külön? Nem csodálom, hogy nem kellettél neki.
2022. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valóaban, egymástól ha távol tartjátok magatokat, az lenne a legjobb
2022. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Sokat jelenthetett neked, ha mások farkán pörögtél. 🤔


34F

2022. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Komoly kapcsolat lehetett ha így bánsz vele szakítás után. Jó nagy k*rva lehetsz.
2022. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Konzekvensen kijelented hogy szép volt, jó volt, de ennyi volt, vége. Vita, veszekedés nélkül. S igyekszel vele minél kevesebbet találkozni, kommunikálni. Lehet még nem tudott elfelejteni, ilyenkor a távolságtartás néha jobb mint a remény szikrájának a hiábavaló csiszolása.
2022. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam le hogy 3 évig csak őt akartam.....ő meg folyamatosan más lányokról ábràndozott,bámulta őket,le is szólított párat,exeit kereste titokban.Szval ez nem volt igazi kapcsolat.Sokat szenvedtem.A külsőmet is bírálta kevésnek tartott.Szval nem vagyok kur*va.
2022. febr. 3. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy krva, de nem kezeled ezt valami okosan. Azt nem értem, hogy minek nehezíted meg az életed? Vége a kapcsolatnak, nem működött, rosszul életed magad. Akkor miért találkozgattok? Akikor én kilépek egy kapcsolatból, és már mással vagyok, akkor az adott férfival foglalkozom, nem az exemmel. Magadnak okozod a bajt.
2022. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ejjjjjj....de cefetul ismerős a helyzet basszus. Én is így jártam egy lánnyal a krva életbe!!!

Pont ugyanez volt, más lányokról fantazialtam, irogattam, titokban ismerkedtem, de amúgy egy lánnyal sem találkoztam, de ha a szó értelmét nézzük akkor az érzelmi megcsalast teljes mértékben kimeritettem. Aztán elhagyott én meg radobbentem, hogy mekkora egy farok voltam és 20 ujjal próbáltam visszaszerezni a lányt, de bekithetetlen volt, pedig annyira szeretett, én voltam a mindene. Mintha egy villám csapott volna a gerincembe, valami olyasmi sokk érzés volt, hogy egyik héten szeret, csinálom titokban a hülyeségeimet, másik héten pedig megutalt örökre.

És amugy utána amikor mondtam, hogy "de többé nem leszek rohadék veled, esküszöm" na....már nem hitte el, pedig komolyan gondoltam akkor, hogy megváltozom jellemben. De kerhetetlen volt. Nekem vagy fél év kellett, hogy lefoljon a kávé és felfogjam, hogy vége.

Én azt mondom próbáld meg vele, hátha nála is változtak a dolgok, próbálj bízni benne újra, hidd el mostmar jó lesz.

Ha nem szeretnél vele semmit, akkor meg ne találkozz vele, minden egyes találkozás, de még a találkozás fenttartása is azt sugallja neki, hogy van még remény, hogy megéri még küzdeni és hergeli magát, bízik....úgy mint én annak idején. Ez tulajdonképpen egy onsanyargatas lelkileg amit csinál és te is amit csinálsz vele, hogy még mindig tartod vele a kapcsolatot, de tudom én, hogy miért csinálod ezt, mert velem is ezt csinalt a lány, azért találkozol vele, hogy azért kicsit megforgasd benne a kést, hogy fájjon neki is, ahogy neked fájt.

Ugye?

2022. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem...nincs bennem ilyen....totál.nem èrzek iránta semmit...csak baràtsàgot....
2022. febr. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!