Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha bejön egy nayon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha bejön egy nayon szexi MILF, miközben van barátnőm?

Figyelt kérdés

Csinos, vékony barátnőm van, akivel jó lenni, de most együtt dolgozom egy 35 körüli kolléganőmmel, aki bombanő, úgy néz ki, mintha egy magazinból jött volna. Óriási, természetes mellek, gyönyörű arc, hosszú haj, kedvesség, vidámság. Egyszerűen szinte erekcióm lesz a közelében:'D Ez normális dolog?

21 éves vagyok.


2022. febr. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nyugi :)
2022. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy. Akkor ne legyen barátnőd, ha más milf kell neked.. Gyökér
2022. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legyek vak vagy mit csinaljak?:D Nem jottem vele ossze, csak bejon nagyon.
2022. febr. 3. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott a kérdésedben a válasz a miértre: 21 éves vagy :) Egy bizonyos fokig normális, ha nagyon átcsap epekedésbe, vágyakozásba s nem csak időnként fel-felbukkanó vágy akkor gondolkoznék hogy érdemes-e fenntartanod a kapcsolatodat (a párod is, meg saját magad is becsapod vele).
2022. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem vagy 100 nő bejön. Szivesen nézek rájuk akár akiket ismerek, akár az instás csajok.

De nem kezdek ki velük, mert a "hűséget fogadtam nem vakságot" nagyon is igaz.

2022. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy más szép nő is bejön a barátnődön kívül, az teljesen normális. A kérdés, hogy mik a terveid, mert gondolom itt most közösségi jóváhagyásra vársz, hogy rámozdulj-e... Ne! Egyszerűen csak örülj, hogy egy szép nőt nézegethetsz munkaidőben, és nem egy bányarém jutott!
2022. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!