Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha barátnőm elmondása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha barátnőm elmondása szerint már 16 sráccal szexelt mielőtt összejöttünk?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 15:12
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Érveket kérek, nem azt, hogy ilyen-olyan szar vagyok. Olyanoket én is tudok írni, hogy "szánalmas" meg "okádék", csak tudod én nem teszem, mert ettől az ember nem jut egyről a kettőre. Ha olyan okosnak tartjátok magatokat, akkor szálljatok inkább vitába. Vagy arra már nem telik?
2022. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
29%

Legalább őszinte vagy megpróbál annak látszani.

-A puncin nincs számláló és nem kopik el.

-Ha eddig megtehetted volna hogy 16 csajt húzol meg, Te kihagytad volna?

-Minőségileg más lenne vele a szex ha más számot mond?


Ne agyalj hülyeségen, inkább hancúrozzál vele.

2022. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
34%
32: mondjuk a nemibetegsegek nem hulyesegek, azokon erdemes lenne agyalni.. 😀
2022. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
64%

32# Őszinte leszek. Értelek, viszont a másik szempont az az, hogy ha nagyon sok férfival volt előttem, akkor félő, hogy engem is lecserél. Mert azért valljuk be őszintén, aki 10-20-30 emberrel nem tudott komoly kapcsolatot kialakítani, ott eléggé közrejátszik a lány személyisége, hogy nagy valószínűséggel nem tudott megmaradni egy srác mellett sem. És miért pont én lennék az a kiválasztott, akivel majd éveket együtt marad? (Persze, lehetek, miért ne? Csak nem valószínű)

Márpedig én, ha komoly kapcsolatot szeretnék vele és már együtt vagyunk és (most jön a lényeg) érzelmileg bevonódok a kapcsolatba, netalántán annyira megszeretem a lányt, hogy vele képzelem el a jövőmet, majd dirr.... a lány egyszer csak megint átrepül egy másik virágra? AKkor mi a helyzet?

Ilyen sok partner mellett ennek megvan a kockázata. És itt szerintem már nem csak azon múlik, hogy én elrontok-e valamit a kapcsolatban. Hanem, hogy a lánynak mik az igényei. Mert lehet, hogy neki nem az, hogy ezentúl már velem legyen..

2022. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
34# folyt: Ja és nem arról van szó, hogy én kihagytam volna lehetőséget. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Mondjuk alapvetően komoly kapcsolatra vágyom, nem kalandokra. De tegyük fel, nem hagyok ki egy lehetőséget sem, és nekem is összejön a 20-30 csaj. Hát.. akkor vállalnom kell azt is, hogy ezzel a komoly kapcsolati szándékom megkérdőjelezhető. Ami szintén tök jogos lenne a csaj részéről. Max annyit tehetek, hogy letagadom. De akkor azzal előrébb vagyok? Mert ha őszinte kapcsolatot szeretnék, akkor a tagadás nem visz jó útra..
2022. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
55%
Szóval, ha azt mondom, hogy "gáz", akkor én ezalatt azt értem, amit leírtam a 34-35-ben. Nem a csajt marasztalom el, csak nekem nem elfogadható
2022. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tartom erkölcstelennek az olyan lányt, aki sok pasival szexel, de az ki van zárva, hogy én mindegyiket mindenben felülmúljam, ha egyesével hasonlítgat össze. Akkor meg mi értelme van a kapcsolatnak, ha a többiekről fantáziál?
2022. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
32%

Ez az egész diskurzus arra megy ki a lányok részéről, hogy hogyan lehet relativizálni azt, hogy - bocs, csúnyán fogalmazok: hányan k.rtak meg egy lányt, hányan mentek végig rajta. (Ha zavar a megfogalmazás, olvass inkább mesekönyveket, ilyenkor is szeressük a valóságot!)


Hivatkozni lehet mindenre: a lánynak joga volt csinálni (senki nem vitatta, szóval ez a jogi szempont egy műdráma), hogy a lány vállalja önmagát (ezt sem vitatta senki), hogy ő élvezte (ezt sem vitatom, örülök neki).


Csak azt kell látni, hogy az élet előre megy (nem hátra.. omg, milyen asszociációim vannak :OO) és a múltat nem lehet visszacsinálni. Ha azt mondom egy lánynak, hogy húú voltam már vagy ötven partnerrel, de nyugi, eskü komolyat szeretnék veled - szerinted a lány elhinné? Na, pont ezért mondják azt, hogy ne vállald fel a múltadat, mert akkor hiteltelenné válik a szavad. Namármost, fordítva méginkább nem fogják elhinni.


Csakhogy, kib@szottul vonzó szűziesnek maradni úgy hogy közben már nagyon nem vagy az. Egyszerre hitelesen komolyat keresni, és a változatosságot is élvezni, vagy épp megengedni magunknak tucatnyi botlást? Naná! Kérem!


Vállalni a felelősségét annak, hogy ha folyton kalandozol, akkor már nem annyira fognak akarni veled komolyat tervezni? Na neeem, azt nem kérjük!

De azért eskü komolyat akarok, hisz nem vagyok rîbaaaanc!


Száz szónak is egy a vége: értékelendő hogy legalább igazat mond. Na ez egy jó pont. Ki akarna eleve hazugságokra építeni egy kapcsolatot? Na akkor még távolabb kerülsz attól, hogy ez megvalósuljon..


De így... Még van rá esély

2022. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!