Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha barátnőm elmondása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha barátnőm elmondása szerint már 16 sráccal szexelt mielőtt összejöttünk?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 15:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az még a mai világban is gáz, de jó is elsülhet.
2022. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha neked kevés csajod volt, akkor ezt biztos nehéz megemészteni, ez esetben nem illetek össze.

De ma ez nem egy durva szám. Pont aki igényesebb az lép ki akkor párkapcsolatból, ha már párjától kevesebb megbecsültséget kap (ami elég gyakori pár év után). Szingli időszakában meg nem durva ha egy nő a sok megismert pasasból a legvonzóbbakkal lefekszik.

Valószínű, hogy a bevallottnál is nagyobb a szám.

Egy igényesebb férfi is elhallgatja komoly csaja előtt korábbi futó kapcsolatait, kurvákat.

2022. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
83%
Nekem gáz, és neked??
2022. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%
Én pl 12 fiúval voltam mielőtt megismertem volna a barátomat. szerintem ebbe semmi roszz nincs
2022. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szexi ha egy nő fel meri vállalni és meg meri élni a vágyait, mondom ezt úgy hogy én eddig csak 3 pasival voltam. 22N
2022. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
77%
15# Adlak :)
2022. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
28%
Amit a nők mondanak számot a fickóikról azt mindig szorozd meg kettővel. Azért mondanak kevesebbet mert nem akarnak r.bancnak tűnni,legfeljebb bevállalós csajszinak. Ebben a p.nában ezek szerint már megfordult 16×2=32 darab f@sz a tiéd előtt. Ebben a nagy számok törvénye alapján nyilván volt mindenféle méretű és minőségű darab a túrós lóf.szig bezárólag. Engem nem villanyozna fel nagyon ez a gondolat de hát kinek mi. Gondolj bele hogy mennyien és miket csináltak azzal a p.nával amit most éppen kinyalni és megdugni készülsz. Á, hagyjuk is inkább.
2022. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
5%

Érdekes, ilyenkor soha sem abban a konnotációban merül fel a szex, mint "hány férfi HASZNÁLTA a nőt"


A feminista kurzus folyamatosan azzal jön, hogy a férfiak tárgyiasítják a nőket. Most akkor mivan??


Döntsétek már el, hogy ti vagytok a bevállalós, őszinte és a vágyakat megélő nők, vagy az elnyomott, agyonhasznált tárgyak

2022. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
biztos, hogy kernek tole papirt, hogy milyen nemibetegsegeket szedett ossze a ribi.. de ha nektek ez jo sracok, hat hajra.
2022. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindegy, hogy az illető 20 èves, vagy 40...

20 èvesen gáz, 40 èvesen nem.

2022. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!