Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok fiú lehet akinek nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú lehet akinek nem volt lehetősége 20 alatt szexelni?

Figyelt kérdés

Vannak helyes, vagány fiúk között is olyanok akik csak 20 felett szexektek először?

Nekem nem volt lehetőségem sulis koromban és egy kicsit rossz érzés hogy nem tudom milyen, amikor még nyugodt élete van az embernek, meg több szabadideje, suli után találkozni szexelni. Meg a szex is szerintem jobb érzés abban a korban nagyobb a vágy.


2022. febr. 3. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Lehetőség? Tudtommal ez akarattol és elszántságtol függ.

Miért nem volt lehetőséged?

2022. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Visszahúzódó, önbizalom hiányos szerencsétlen fiú voltam.
2022. febr. 3. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is, de emellett jól néztem ki, és voltak lányok akik emiatt simán keféltek velem.


Amúgy megértema helyzetedet, ha nem lennék sportos akkor b@szhattam volna én is (a markomat esetleg xd)

2022. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is majdnem 20 voltam, amikor először szexeltem... Már cikinek éreztem, pedig a csajok mindig is jó pasinak tartottak, de egyszerűen annyira felénk voltam, hogy nem mertem közeledni senkihez, meg ha a lányok közeledtek hozzám, akkor beszari voltam és találkozni sem mertem... Kár, hogy így alakult, de aztán idővel mindent is bepótoltam, rájöttem, hogy a lányok igenis akarnak engem én meg most kihasználok minden lehetőséget :)
2022. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És hogy jött össze az első #4? Valahogy nekem is meg kéne már ejtenem, de ahogy írtad is félénk vagyok, beszari... az önbizalmam az szinte már negatív, pedig elvileg jól nézek ki :/
2022. febr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jóval több fiú szexel 20+ évesen mint amennyi bevallja. Ha egy 20 évesekből álló csoportot megkérdezel, hogy van-e szűz közöttük az összes tagadni fogja pedig 80 %-alékuk tuti az :D.


Ami a gáz, hogy ezt szégyellni kell. Ha valaki 20-25 éves korára összeszedi magát és túllendül ezeken a dolgokon szerintem teljesen rendben van.


A felnőtt meg gyerekkor összevetésével nem teljesen értek egyet. Amennyi suli annyi munkahely és élethelyzet is van. Sok diák keményebben dolgozik tanulás, sportolás, szakkör/különóra formájában mint amennyire keményen dolgoznak sokan a munkahelyeken.

2022. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!