Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy visszahúzódó, halkszavú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, halkszavú, magányos fiúnak valószínüleg sosem lesz lehetősége szexelni?

Figyelt kérdés

Annyira zavar hogy nekem ilyen személyiségem lett. Szeretnék változtatni de ezen lehetetlen már rájöttem, introvertált vagyok és kész. Egy ilyen fiú tényleg egész életében meg lesz fosztva a lányoktól és a szextől?

Volt már lány akivel ismerkedtem de szerintem unalmasnak gondolt. Pedig nagyon érzelmes vagyok és olyan igazságtalan hogy a személyiségem miatt -amiről én nem tehetek- nem tudhatom meg milyen a viszonzott szerelem, meg a szex.

Miért utálják a lányok az ilyen fiúkat?

Szerintetek nem igazságtalan az hogy egy olyan dolog miatt szenved valaki egész életében amiről igazából nem is tehet? Aki meg jó személyiséggel születet az pedig bármelyik lányt megkaphatja és szerencsére ő nem is tudja milyen érzés ez. Szex lehet a legjobb dolog az életben.


2021. nov. 30. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy introvertált vagy, még vihetnéd valamire az életben, Kölcsey is az volt.


Te inkább egy lúzer vagy. Változtass a hozzáállásodon, szerezz önbizalmat stb.

2021. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
A személyiségedet nem öröklöd, hanem a környezeti hatások ÉS saját magad alakítod (felnőttként). Szerinted feltett kézzel a ringbe mászva lehet boksz meccset nyerni? Hiába picsogsz utána, hogy jaj az ellenfél megütött és kiverte a fogam. Mert most te ezt teszed. Szóval amíg önsajnáltatod magad addig nem lesz csajod. Ha helyrerázod a tökeid és változtatsz akkor talán.
2021. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadhoz hasonló lányt, aztán csak csattogósan... ;)
2021. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

"Miért utálják a lányok az ilyen fiúkat?"


Nem utálják. Nagyon szeretik. Legjobb friendzone és lelki szemetes material.

2021. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"Egy visszahúzódó, halkszavú, magányos fiúnak valószínüleg sosem lesz lehetősége szexelni?"

De.

Több opciód van:

1. fizetsz érte

2. megtanulsz jól kommunikálni és megfelelő karizmával képes leszel egyéjszakásokat összeszedni

3. vagy épp megpróbálsz barátnőt keresni, aki szexelni fog veled és nem mellesleg szeretni is-.


"Annyira zavar hogy nekem ilyen személyiségem lett."

Ha TÉNYLEG zavar, akkor tegyél ellene és fejlődj.


" introvertált vagyok és kész."

"és kész" jellegű választól falra mászok. Rengeteget lehet fejlődni, hisz az ember egy ilyen faj. Én is nagyon introvertált voltam, és sok idő és önismeret után képes voltam ambivertálttá válni anélkül, hogy rosszul érezném magam társaságba. Sőt, vágyok rá.


"amiről én nem tehetek"

De, nagyon is tehetsz róla.


"...meg a szex"

Annyira gyerekes vagy, hogy folyton ezt emlegeted. Most akkor mire vágysz igazán? A kamaszkortól túlfűtötten a szexre, vagy igazi kapcsolatra?


"Miért utálják a lányok az ilyen fiúkat?"

Nem utáljuk. A hisztiző fiúkat utáljuk, amilyen jelen kifakadásodkor te is vagy.


"Szerintetek nem igazságtalan az hogy egy olyan dolog miatt szenved valaki egész életében amiről igazából nem is tehet?"

Ismétlem, tehetsz. És minden lehetőséged megvan fejlődni. Sok embernek szarabb sorsa van mint neked és változtatni se tud (pl. egy beteg ember), mégis megpróbálja kihozni magából a maximumot.


" Szex lehet a legjobb dolog az életben."

Oké, mostmár tuti egy sipánkodó kamasz fiúcska vagy.

2021. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Még nekem sem volt mert nem járok sehova, egy lánnyal jutottam csókig

21

2021. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert semmi kedvem egy önbizalomhiányos, magányos ember lelkét pátyolgatni. Az ismerkedésig se jutnánk el mert gondolom beszélgetni se lehet vele normálisan. Azzal nincs gond ha valaki introvertált, de legyen magabiztos és képes legyen a kapcsolat teremtésre.
2021. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
7# az introvertáltság nem egyenlő a magánnyal, önbizalomhiánnyal. Én is introvertált vagyok, de nekem sincs arra szükségem, hogy a "lelkemet ápolgassák", nincs problémám az ismerkedéssel. Ne gondolkozz ilyen klisékben. Ismerek extrovertált embereket is, akikkel nem lehet normálisan beszélgetni. Egy ember személyisége ennél komplexebb.
2021. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

A nők evolúciósan konzervált gyári beállítása a következő: Minek válasszon egy félénk visszahúzódó srácot, ha választhat egy masszív domináns férfit?!

Ezt úgy hívják, hogy ösztön.

Amúgy nincs kizárva, hogy lesz barátnőd. (Murphy törvénye.)

Maximum nem olyan barátnőd lesz, amit választasz, hanem ami marad...

(Mindenkitől bocsi, ha megbántottam. Nem szándékoztam általánosítani, csak személyes tapasztalat...) :,D

2021. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mégis kit érdekel?????
2021. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!