Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy miközben kézimunkáztatok a pasi a talpatokkal foglakkozott? Puszilgatta, csókolgatta?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szóval az egyik lábfétises egyben grafomán is.
2022. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

Miért lenne minden "fétis".

Szeret Téged simogatni. Ha kizárólag az első és másodrendű nemi szerveiddel foglalkozna, az jobb lenne?

2022. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Előfordult, hogy miközben nyaltam a barátnőm punciját, ő közben az egyik lábával pont elérte a farkam. A talpával masszírozta. Így a végén szinte egyszerre élveztünk el.
2022. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Magának veri,miközben a talpamat nyalja,szagolja,így szoktuk.
2022. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%
Volt
2022. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Az en párommal rendszeresen csináljuk.nem.jelent neki gondot neha kernem sem kell o kinalja , nyújtja oda.es én nagyon élvezem.viszont nem nyalogatom vagy szopogatom a labujjait.puszi csók simogatás maszirozas ezek férnek bele.
2022. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Álom egy ilyen nőt találni #16! Becsüld meg!
2023. ápr. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"buta szuklatokoru picsak"


Valaki nem szereti azt amit te és ez a válasz. Gratulálok. Én is örülök hogy nem volt ilyenben részem.

2023. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Attól nem leszünk buta, szűk látókörű pic$ák, hogy ebből a fajta aberrációból nem kérünk.


Ha én izgatom, olyan helyre nyúljon legalább, ami engem is izgat, ne oda, amitől minden vágyam elszáll.

jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt hogy a labammal vertem a pasi farkat kozben en kezimunkaztam magamnak
aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!