Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi volt mar prostinál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi volt mar prostinál, az nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

Lányok!!

Zavarna ez ha megtudnatok egy pasiról?


2022. jan. 30. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi köze hozzá?
2022. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Hallgasd el. Legtöbb lánynak ez nem jön be.
2022. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nyilvánvalóan igen.
2022. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy intelligens érett csaj inkább szeretné megérteni a miértjét, sem minthogy ítélkezzen. A gyökerekkel meg nem kell foglalkozni.


Ha én belefutnék olyan csajba, aki volt már férfi prostinál, nem akadnék fent rajta. Szívesen beszélgetnék erről vele, érdekel kit mi motivál, milyen az elképzelés, mit kapott ezzel szemben stb.

2022. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

4:


Ilyet nem fogsz találni. :D

2022. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan pasim, aki elmondta, hogy régebben volt prostiknál.

Engem nem zavart. (Az nyilván zavarna, ha mellettem menne prostizni, bár ilyen szempontból legalább olyan rossz, ha bármilyen más csajt dugna, mindegy prosti vagy nem.)

Szerintem ha piától/drogtól "félájult" csajokat dugdosott volna fesztiválokon, bulikban stb, az semmivel nem jobb, mint ha prostihoz ment, sőt.

2022. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Engem konkrétan nem érdekel mi volt előttem. :D Ha meg vagyok akkor nem lesz rá szüksége....

31/n

2022. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, csak nem prosti vagy?

Hidd el, egy szex/prosti függő pasi el fog menni akkor is, ha te éppen nem úgy gondolod, ugyanis a függőségek a realitást mindig meghaladják.

Szóval ez nem csak rajtad, illetve a mélytorok technikádon múlik. :D

2022. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!