Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy sok pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok pasi előadja a nagy kant mindenki előtt aztán amikor ott lenne a ziccer és csak zsákolni kellene, akkor kiábrándítóak? 21L

Figyelt kérdés

És hirtelen kiderül, hogy merevedési zavaraik vannak vagy korai magömlésük, esetleg egyszerűen csak nevetségesen kicsi valamelyiknek, de olyan is volt hogy mindenki előtt tényleg játsza a menőt aztán nem tudja kikapcsolni a melltartót két kézzel annyira zavarba van.

Gááááz.

És most nem az a bajom hogy van ilyen, mert oket senki nem tökéletes, de ne adja már az ellenkezőjét, mert nem így meg tényleg szerintem jogosan okoz csalódást.

És ez a fiúknak a nagyrésze.



2019. dec. 23. 17:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, ha nem játssza meg magát és az igazat mondja, nem jut el az ágyig veled. Ha meg adja kúrógépet, felkelti az érdeklődésed és legalább ágyba vihet, ott meg majd lesz valami. 30/f
2019. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Ha téged meglátnálak, én is kiábrándulnék. :D Előbb inkább nézz magadba, drágaság!
2019. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jó ebben van valami, de ott aztán lebőg mint állat és szerintem ők is érzik hogy ez azért nagyon nem az ami be volt úgymond ígérve.

Meg ezt 1 társaságban maximum 1x-2x lövöd el, mert szerinted a lányok nem beszélik ki az ilyet?

2019. dec. 23. 17:13
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha idősebb és tapasztaltabb leszel egy kicsit, rá fogsz jönni: amelyik kutya ugat, az nem harap!

Hatalmas igazság, én is jó párszor befürödtem a nagy csődört játszó fiúkákkal!

Ma már két mondat után kiszúrom, hogy mit tud: dugni, vagy mesélni?!

2019. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Látom, sok tapasztalatot gyűjtöttél 21 éves korodra. Azért ilyenek, mert ti, kedves hölgyek, ezt várjátok el. A hangoskodást, a magabiztosságot. Lehet, hogy aki két méterrel arrébb ül szelíden, sokkal jobb lenne az ágyban, de nem kap esélyt, hogy bizonyítson. Ennyi.
2019. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#2 Csak nem magadra vetted? 😘 Nem értem miért....🤷
2019. dec. 23. 17:18
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem a nagyszájú, nagy dumás pasikat kellene megismerni, mert a nagy duma mögött nincs nagy teljesítmény!
2019. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm a soft lerib@*cozást.

Nekem nincs bajom a szelíd emberekkel, sőt sokszor értékelem az ilyet. De azért annyi spiritusz legyen benne hogy odajön, megmutatja magát, hogy észre vegyem és tudják rá úgy gondolni.

2019. dec. 23. 17:23
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Miért van az, hogy a sok csaj előadja a szende szűzt, közben meg a fél város átment rajtuk?
2019. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#17.23 Ott van, csak két méterrel arrébb, és nem kiabál. Lehet, hogy az izmai sem olyan nagyok. És lehet, hogy nincs 180 centi. Nagyon erős szűrőitek vannak, minden kívánságotoknak nem lehet megfelelni. Az izmos, helyes gyerek, lehet, hogy nem jó az ágyban. Aki jó (lenne) az ágyban, az meg esetleg nem helyes. Akiben meg minden stimmel, az viszont nem fog melletted maradni, mert élvezi, virágról virágra szállhat. :-)
2019. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!