Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom unalmas,de megis.tenyleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom unalmas,de megis.tenyleg eleg kicsi egy 13cm penisz kb 4cm vastag?

Figyelt kérdés
Eddig minden barátnőm ezt mondta.persze elfogadtak,es szex is volt rendszeresen de megis ereztem ,hogy jobb lenne ha volna +3,4cm.a felesegem is ezen a velemenyen van ez ettol teljesen el szallt az onbizalmam,ugy erzem nem tudom neki nyújtani azt amire vagyik.k8noz a tudat ,hogy mas sokkal tobb örömet tudna neki adni mar csak a latvanytol fulig erne a szaja.es igy nem erzem ferfinek magam.tehetek ez ellen valamit?jo lenne ha a sok oltastol meg kimelnetek.koszi.

2022. jan. 31. 23:49
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kicsi
Kicsi de elmegy
Epp eleg mindenre
Pont jo
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Pedig az oltások növelik a farkméretet.
2022. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Imre!


Nem a péniszeddel van baj, hanem az önbizalomaddal. Légy határozottabb, dolgozz magadon.

2022. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%

Hát ez kicsi haver. De miért nem iktasz be valami műfszt?

Azzal jól megadhatnad neki ami kell. Ha nem elég a 13-14, vegyél egy 20-23 centi hosszú és 6-7 centi széles vibrátort neki.

Nem szégyen szerintem, ne úgy fogd fel, hogy vége a világnak, hanem úgy fogd fel, hogy mennyi lehetőség van amivel tudod kompenzálni. Már vannak olyan műfszok is amik elethubbek az igazinal.

2022. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg kicsi. De ez olyan hogy a feleséged sem tökéletes neki is biztos lehetne nagyobb melle vagy kerekebb feneke. Nem juthat mindenkinek térdig érő farkú pár. Amúgy az ilyen törpefarkú csávóknál már csak a komplexusos törpefarkúak a szánalmasabbak.
2022. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

"Az átlagos péniszméret erekció közben 12,7 és 15,24 cm közé esik."


[link]

2022. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Valójában nem a farkaddal van a gond, hanem hogy egy picsogós töketlen önbizalomhiányos forma vagy, akire nem lehet férfiként felnézni.

N

2022. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
De valamiért csak a feleséged. Bár a mai világban...
2022. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

De amúgy biztos 13 centi?

Nem lehet, hogy rosszul méred, van benne görbület? Mert akkor a hosszúság, görbület függvénye adja meg a végeredményt, amit nagyon nehéz kiszamolni. Én digitális tolomrovel szoktam mérni, de mértem már varrónők által hasznalt centivel, mérőszalaggal, colstokkal, lezeres mérőszalaggal és mind az ötben az különbözött, hogy mind az öt más-más centit mutatott.

Én a digitális tolomerot és a lézeres mérőszalagot ajánlom azok pontosak. Próbáld meg azzal lemerni megegyszer, szerintem más lesz az eredmény, főleg ha görbül is.

2022. febr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Volt már dolgom kicsit nagyobbal (~16-17), illetve ekkorával is, és szerintem ekkora teljesen jó, nem volt hiányérzegem mellette..
2022. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem a farkaddal van a baj, hanem a hozzáállásoddal.

Voltam már ekkora méretű férfival, akibe fülig szerelmes voltam, isteni volt a szex meg minden más is, sose zavart hogy kicsi.

Voltam olyan férfival is akinek átlagos volt, de nem volt olyan jó a szex, és sosem volt vele orgazmusom, pedig sokáig voltunk együtt.

És voltam olyannal is aki alatt akkora kobra volt mint ide Jeruzsálem, jó is volt a szex, viszont más téren tesze-tosza volt a fiú, nem is voltam szerelmes belé csak pár hónap volt.

Konkluzió: Nekem magasan a kismérettel rendelkező férfi vitte a prímet, pedig az sajnos egy rövid affér volt, de egyáltalán nem az számított, hogy mekkora az akkora.

2022. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!