Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők szerint a kicsi pénisz is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint a kicsi pénisz is lehet előnyős vagy csak hátrányos ?

Figyelt kérdés
Miért esküsznek a nagy méretre
2022. jan. 27. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mert a nagyobb egész egyszerűen jobb, jobban kitölti őket, jobban a hüvely falához feszül a vastag farok, azt mondják ott is vannak valami idegek...
2022. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
"Se nem kicsi,se nem nagy,éppen hozzám való vagy" Már a népdalban is leírták annó. Az átlagos,normális a legjobb.L.
2022. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nemrég lefeküdtem egy könnyűvérű csajjal aki hát elmondások szerint elég tág volt, amikor lovagolt rajtam pedig nyögdécselt hogy ő ehhez szűk egy kicsit és milyen jó érzés neki velem a szex... mit ne mondjak, jól esett 😃👌
2022. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a farokméregetők sosem fogynak el? Nem érted,hogy nem azért nincs nőd,mert kicsi a répa,hanem mert hülye vagy? Ha semmit sem tudsz felmutatni,amivel felkelted egy nő érdeklődését,akkor mit akarsz? A cerkád mérete az utolsó amit megtud rólad (jó esetben) Se pénzed,sem jó kocsid,sem házad,és még a pöcsöd is kicsi,akkor mit vársz?
2022. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell nagy méret de kicsi se legyen
2022. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
A kicsi pénisz arra jó hogy megalázzanak vele. Nekem 12 centis, az első barátnőm kiröhögött, kigúnyolt és ebből komoly traumám lett. Kialakult tőle vmi pszichológiai bajom és azóta azokat a nőnek keresem akik megaláznak a kis méretem miatt. Bár vannak kedves lányok, de meglepő milyen sokan vannak akiket még nagyon kérni se kell, és maguktól kezdik a flegma alázgatást a kis méretem miatt. Mivel amúgy sportos vagyok és jóképű, volt már kapcsolatom több "jó nővel". Nem nagyon leplezik a csalódottságukat se, de esetleg ha magukban tartják a dolgot, akkor egy kis hencegés, egy kis beszólogatás elég hozzá hogy jól lealázzanak és faképnél hagyjanak. Így mindig újraélhetem azt amit az első barátnőm csinált velem aki életem szerelme volt
2022. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak duma #6 os,mert te egy kisfarok fétises vagy. Nekem is 12 centis,de egyetlen nő sem alázott meg,sőt szóba sem került ez a dolog. Megdugtam annyi nőt,amennyiről ti itt együttvéve sem mertek álmodozni,mégsem jelentett problémát a 12 centim.
2022. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő van aki csak kis farkat enged análba, na ilyenkor jó lehet.
2022. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi számít kicsinek? Mert pl nekem biztos előnyösebb lenne egy 15 centis, mint egy 19. Ha a 12 t kéne összehasonlítani egy 19essel, akkor is előnyös lehet a kisebb. De ha 12 és 15 között kell választani, a nagyobbat választanám.

Önmagában nyilván nem előny a pici pénisz.

2022. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze előnyös.Kisebb helyen elfér,meg kőnnyebb.
2022. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!