Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan férfiak, akiknek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akiknek nem annyira tetszenek a husis nők, lefeküdnének ilyen nővel, ha?

Figyelt kérdés

Ha tudnák róla, hogy szenvedélyes az ágyban és nagyon bevállalós? Vagy ez nem oszt szoroz, ha külsőre nem az esetük, akkor egyáltalán nem feküdnének le vele?

Vannak olyanok, akik a perverzebb fantáziájuk vagy a vadabb dugás miatt szexelnének olyannal is, akihez kevésbé vonzódnak külsőleg?


2022. jan. 31. 18:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Pedig tényleg így van szerintem is. Ha valakinek valaki nem jön be már eleve az alkata, külseje miatt sem, akkor a maximum az, hogy kényszerből, "ráfanyarodásból" történik valami, midnegy milyen véleménnyel van más ember a szexuális teljesítményéről.


30F

2022. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Miért akarsz olyanokkal lefeküdni, akiknek nem tetszel?

Látod milyen frusztrált nyomik vannak, ilyen pasi neked kéne?

Egyébként vannak pasik, akik szeretik a husit, sok különböző ember van különböző preferenciával.

2022. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12: Jaj, nem akarok én lefeküdni senkivel, ezekkel meg főleg nem:D kíváncsiságból írtam a kérdést. Természetesen tudom, hogy van rajongótábora a husibb nőknek is
2022. jan. 31. 19:05
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen külsőleg nem jön be, így kívánni se fogom a szexuális közelségét. Főleg úgy, hogy van lehetőségem vékony, sportos alkatú lánnyal lefeküdni, aki mellé szenvedélyes és kreatív (a barátnőmről van szó). Kicsit durván fogalmazva, de egy ilyen nő semmi olyat nem tud nyújtani, amit "jobb" változatban ne kaphatnék meg.
2022. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha nem tetszik, nem áll fel rá.
2022. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Azt is bántónak érzed, ha valaki valaki úgy utal más emberekre, hogy 'ezek'?
2022. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16: Pontosan. A megfogalmazás szándékos volt;)
2022. jan. 31. 20:55
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor te nem csak kövér vagy, hanem bántó is. csúcs...
2022. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18: Ja értem, mert ha valaki lenéz, tárgyiasít, azzal legyek udvarias és kedves, nem? Logikus:) csak azért, mert valaki ducibb, nem kell eltűrnie mindent és meghúznia magát..
2022. jan. 31. 21:57
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem, de ha közben megfog a személyiség is akkor valószínűleg igen.
2022. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!