Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más is ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is ilyen helyzetben, ismer vagy tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Van olyan fiú/ffi, akit 18 évesen kezdtek el érdekelni a lányok, és 20 évesen kapcsolatban van, de a szexualitás egyáltalán nem érdekli? Későn érő típus - van esély rá, hogy kialakul a szexuális vonzódás? Elmondás alapján a személyiségbe szeretett bele (az előzetes külső iránti elvárás kimerül nagy vonalakban).

Van valaki más is így, van valakinek ezzel tapasztalata?


2022. jan. 28. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora hülyeséget még nem olvastam...
2022. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondás alapján a személyiségbe szeretett bele "

Ez azt hiszem a pánszexuális.

2022. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 azért mert nem hiszel el valamit vagy még nem tapasztaltad, nem jelenti azt hogy nem létezik. Nyilván nem jókedvemben írtam ki a kérdést.

#2 köszi, utánanézek pontosan mi is a jellemzője.

2022. jan. 28. 18:12
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 neem, a pánszexuális más. Én aszexuálisat mondanék, csak abban bízom, hogy hátha nem az csak tényleg későn érő (a kérdésben leírtak miatt is). És emiatt kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalata hasonló szituációval (akár saját maga, akár jelenlegi vagy volt párja).
2022. jan. 28. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván meleg.
2022. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, azért szerelmes belém (nőbe) ffi létére.

Egyeseknek megerőltető lenne normális választ adni (vagy inkább nem válaszolni), ahogy látom...

2022. jan. 28. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Elkéne mennie orvoshoz.

Elöszőr fizikailag kéne megvizsgáltatni mert lehet hogy alacsony a hormonszintje.

Megkéne nézetni mert lehet késöbb még problémákat okozhat.


Ha ott minden rendben akkor pszichológust is fel lehet keresni. Lehet hogy valami olyan dolog miatt van amire nem is nagyon emlékszik.

2022. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!