Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sildenafil hogyan,mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sildenafil hogyan,mennyit hasznájak?

Figyelt kérdés
Új barátnőm van és a kezdő izgalom miatti bénázásokat szeretném leküzdeni. 100 mg-os kiszerelésben van, a kérdésem hogy ha negyedet veszek be az elég lesz? Illetve meddig tart a hatása? Valaki próbálta már?

2022. jan. 28. 10:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Igen, arra figyelj, hogy ne vidd be magad az erdőbe úgy mint én, én más okból kaptam receptre gyógyszert és mellékhataskent extrém időre elnyujtotta a elelvezest nálam. De tényleg ilyen 1-1,5 órára. Ugye alapból függő az ember és nagyon könnyen ralehet kapni. Én rá is szoktam, bő fél évig használtam, közben max 4-5 hétig kellett volna szednem maximum. Fél év után mondhatni remegtem, ha nem vettem be nem tudtam egy helyben maradni, folyamatosan extrém magas volt a vérnyomásom, egy tányér ételt nem tudtam elfogyasztani már a vége felé, mert remegett a kezem, lábam, az egész testem, elkezdtem tikkelni tőle, de tovább folytattam, ki nem akar másfél órákat szexelni, jó a csaj is imádta a szexet, túl akartam teljesíteni, hogy én aztán nagy bika vagyok.

A végén már a finom motorikus képességem is tönkrement, a telefonon egy üzenetet nem tudtam megirni.

Aztán amikor letettem hónapokig jött az elvonási tünet....

Tényleg max havi 1-szer 2-szer talán oké. Én úgy akartam, hogy havi kétszer jól megrakom a csajt vele, aztán lett belőle a heti 1, heti 2-3 aztán minden nap.

Nagyon vigyázni kell az ilyen gyógyszerekkel.

2022. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
11. köszönöm, én is úgy tervezem hogy havi egy max két alkalom. Vigyázni fogok nehogy túlzásba vigyem.
2022. jan. 28. 11:36
 13/31 anonim ***** válasza:
51%
25 mg bőven elég lesz, de ha ennyire aggódsz akkor vegyél be 50 mg-t. A dobozára rá van írva az adagolása (maximális dózis, esetleges mellékhatások). Az un. biológiai felezési ideje 6 óra, szóval ki fog tartani egész éjszakára. Ha kamu gyógyszer akkor előfordulhat hogy az egészet beveszed és 0 hatás mert alig van benne hatóanyag.
2022. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
13. köszönöm
2022. jan. 28. 11:38
 15/31 anonim ***** válasza:
6%

Még egy probléma lehet ezzel:

EZ EGY SZÍVGYÓGYSZER!

Simán belehalhatsz, ha valami probléma lesz.

EZÉRT kell nálunk orvos hozzá.

2022. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15-ös A Sildenafil Rivopharm hatóanyaga a szildenafil (szildenafil-citrát formájában), amely az úgynevezett


5-ös típusú foszfodiészteráz (PDE5)-gátlók új gyógyszercsaládjának tagja. A készítmény nemi


izgalom során a hímvessző ereinek simaizomzatát elernyesztve, a barlangos testbe beáramló vér


mennyiségének növelésével segíti elő a merevedést. A Sildenafil Rivopharm csak szexuális izgalom


hatására hat kedvezően a merevedés kialakulására.


A Sildenafil Rivopharm felnőtt férfiak hímvessző-merevedési zavarainak – a köznyelvben gyakran


impotenciaként említett állapot – kezelésére szolgáló készítmény. A hímvessző-merevedési zavarban


szenvedő férfiak nem képesek a hímvesszőnek a nemi aktushoz szükséges mértékű merevedését


elérni, illetve fenntartani. Ez nem szívgyógyszer!

2022. jan. 28. 11:48
 17/31 anonim ***** válasza:

Nézz csak utána.

Ne csak a reklámjukban.

A szívizomra pont ugyanez hat.

2022. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Annak a két "okosnak", aki az előzőt lepontozta:

ha a kérdező meghal, mit csináltok?

2022. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#18 Mindenkinek a saját döntése, hogy mit vesz be. Ha akarja, akkor úgyis beszedi. Hat olyan ismerősöm van, aki a doki által felírt gyógyszertől halt. Szóval olyankor is benne van a pakliban. Élni és élni hagyni. Szerintem felnőtt ember a kérdező. El tudja dönteni, hogy mit vállal be.
2022. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, nem is erről beszéltem.

Azt szeretném tudni, ha a kérdező az ő pontozásuk alapján nyugszik meg, hogy semmi probléma, majd így veszi a be a szert, és emiatt kap szívrohamot - mit fognak érezni?

Mire gondolnak utána ŐK, ha így lesz?

2022. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!