Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvely fertőzése van a páromna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely fertőzése van a páromnak ezt a WC.n is elkaphatta vagy valószínűleg másik pasitól?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 06:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%
Pásik pasitól kaphatta el, de valószínű, hogy le fogja tagadni. :) L
2022. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Másik*
2022. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Gombás és bakteriális fertőzést konkrétan saját magától is elkaphatta. A hüvely phja akár egy újfajta öblítőtől is megváltozhat, ami kedvez a gombák elszaporodásának.

Ha chlamydia, herpesz, hpv vagy hasonló nemi úton terjedő betegség, akkor tőled vagy mástól kapta el. Az ilyesmi akár évekig is lappanghat.

2022. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi buta rosszindulatú embert... fogalmatok nincs a női test mukodeserol de szeretoztok hogy de biztos...

13-as írta le

Ha nem némi fertőzés akkor bármikor magától kialakulhat

2022. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
...mármint úgy "magától", hogy a levegő és a föld folyamatosan tele van fertőző dolgokkal, ami ellen a szervezet védekezik. Ha hiba csúszik a védekezésbe, akkor jön létre a fertőzés.
2022. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a levegőtől konkrétan, hanem pl immunrendszer legyengülésétől, antibiotikum kúrától, műszálas fehérnemű pl, felborul a hüvely PH-ja és elszaporodnak benne az amúgy kisebb számban mindig ott lévő bacik vagy gombák.
2022. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerű kísérlet: vegyél tartós tejet.

Az sterilizálva van, nincs benne semmi élő.

Nyisd ki, és tedd ki tetszőleges helyre a lakásban, vagy kint.

Pár nap múlva elkezd rohadni.

Azok a baktériumok bizony kívülről jöttek, és nem kellett hozzá se megdugni, se wc-re vinni.

Annyi a különbség, hogy egy élő nő hüvelye védekezik ezek ellen - ha tud, mert nem mindig sikerül - a tartós tej pedig nem tud ilyet.

2022. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Elkaphatta WC-n, de már attól is, hogy nem megfelelően törölte ott lent, tehát fenéktől nemiszerve felé húzta a papírt.


Sajnos én is kaptam ilyen fertőzést, és amikor előjött, már 3 éve együtt voltam exemmel. Én hűséges voltam pedig, és biztos vagyok benne, hogy ő is. Undorító erőszakos ember volt, de az biztos, hogy más nővel nem volt.

2022. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Jezus maria ennyi hozza nem erto embert. Aztan ossza az eszt mindenki. Egyszeru: el kell menni bakterologiai es gomba vizsgalatra es std szuresre. Ha az jon ki hogy e coli vagy enterococcus vagy esetleg candida vagy mas egyeb altalamos korokozo, akkor nagy valoszinuseg szerint nem csalt meg. Ha kijon hogy chlamydia, gonorrea, trichomonas, ureaplasma, mycoplasma, gardnerella, vagy atopobium akkor nagy valoszinuseg szerint megcsalt. Mert ezek nem a normal hubelyflora reszei amik elszaporodhattak maguktol hanem szexualisan terjedo betegsegek.
2022. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!