Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagyok hetero, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hetero, ha így gondolkodom? N

Figyelt kérdés

Alapvetően a férfiak vonzanak, ez mindig így volt. Random nem szoktam nőkkel ismerkedni, flörtölni, párkapcsolatot pláne nem tudnék elképzelni nővel. Most jön a 'de'. Ugyanis pl 3as szexben egyáltalán nem zavarna egy másik nő, sőt szívesen simogatnám, ujjaznám, megcsókolnám stb. Simán tudnám vele együtt szopni a pasit, illetve a végén ha beleélvez a szánkba, azt is szívesen megosztanám úgymond pl csókkal vagy átcsorgatással stb. Mindezek nem zavarnának, sőt nagyon is élvezném. A 2nő 1ffi felállás sokkal jobban izgat, mint a 2 pasis. Viszont nekem ilyenkor nem az jár alapvetően a fejemben, hogy a lánnyal milyen jó, hanem hogy maga az, amit csinálunk, izgató helyzet. Mennyire hogy is mondjam bevállalós vagy 'rossz' vagyok. Hogy a férfinak ez mennyire vadító látvány lehet. Ilyesmik. Ez pedig engem is felizgat. Talán inkább az, hogy megteszek ilyeneket (tehát nem a másik nő lénye vagy külseje, bár nyilván számomra szép nővel csinálnám meg ezeket csak). Valahogy a helyzet nagyon sok adrenalint termel, még szexibbnek érzem magam ilyenkor, ha meglepő vagy vagány dolgokat lépek meg. Szeretem meglepni a partnerem is, olyan dolgokat csinálni, amiket kevés nő tesz meg. Ez más téren is így van pl rizikós helyzetek/helyszínek kezdeményezése stb, de most kiemeltem ezt a lányos dolgot ezek közül.

Ilyenkor ez vajon miféle szexuális orientáció lesz? Nem érzem magam biszexnek se, de teljesen heteronak se. Vagy ez teljesen más téma lenne? Hetero lennék, ez a viselkedés meg valamiféle személyiséghez kapcsolódó dolog?


2022. jan. 25. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell stigmákat ragasztanod magadra? Csak éld az életed.
2022. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minek kategóriákat ragasztani mindenre? Élvezd.
2022. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a mai társadalom amúgy is sokkal megengedőbb a női homo és biszexualitással, szóval légy boldog. Asszem amúgy is úgy van, hogy ritka a teljesen tisztán hetero vagy homoszexuális ember, mindannyian egy skálán vagyunk valahol a kettő között. 49f
2022. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Heteromantikus biszex
2022. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik nő nem vonzódik a saját neméhez semennyire se... nos, olyan nincs:D
2022. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!