Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez probléma szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez probléma szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön az egyik fiúbarátom, de kapcsolata van. Ettől még mi is nagyon jóban vagyunk de csak baráti szinten.

Én otthon szoktam róla fantáziálgatni romantikus és erotikus jeleneteket is. Ez mennyire normális?

Múltkor mondtam neki valamit és reflexből a combjára tettem a kezem ő pedig rátette a kezét az enyémre és valahogy mar ennyi is felizgatott. Mit kezdjek ezzel?



2022. jan. 25. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Csavard el a fejét, vedd le a lábáról…
2022. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Mond el a barátnőjének, hogy intim szituban voltatok.

Neked ilyen pasi kell?

Sok boldogságot nektek.

2022. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát csak ennyi vokt hogy rátette a kezemre a kezét de amúgy is többszőr megfogta már a kezem
2022. jan. 25. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ebben semmi, csak ne legyél egy rıbanc és hagyd hogy boldog legyen a barárnőjével.
2022. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Te full szerelmes vagy a srácba, ez tuti! Így ebben az esetben normális, amit érzel. 2 dolgot tehetsz: megvárod, hogy szingli legyen, és összejössz vele, de innentől valószínűleg vége a klasszikus barátságotoknak (bármi legyen is a végkifejlet), vagy elengeded az ábrándot, és keresel magadnak valakit, aki iránt ugyanígy érezhetsz...
2022. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem sokaknak mi a baja a csábítással, vonzódással. Ha vonzónak találod, tetszik, akkor startolj rá. Ha neki is bejössz, akkor majd lesz valahogy. A másikkal meg majd szakít. Így működik a világ már pár millió éve...
2022. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is sokminden tetszik, ami nem lehet az enyém. Ezt értelmes ember fel tudja fogni. Fantáziálni lehet, de ne legyél r*banc és ne rondíts bele a kapcsolatba. Neked se tetszene fordított helyzetben.
2022. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a srác viszonozta az érintésed, ő is nyitott feléd. Lehetsz neki második barátnője, vagy szeretője, ha ez neked így megfelel. Vagy el is szeretheted a másik lánytól. Ha neked ez így megfelel. Lehet, hogy ő már amúgy is szakítani akar. Vagy csak tetszik neki, hogy ilyen népszerű a lányok körében. Azt is teheted, hogy most hirtelen eltűnsz az életéből, nem keresed, és akkor rájön, hogy el kell döntenie, hogy te vagy a barátnője a fontosabb. Ez lenne a legtisztább. Kérdés, hogy mennyire kényelmes a srác, mennyire vagy te, illetve a barátnője fontos a számára?
2022. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
72%
Istenem, az idealista ifjúság tanácsai! Hadd súgjam meg, kérdező, semmi bűnt em követsz el, ha elcsábítod a fiút. Akitől el lehet venni a párját, attól el is kell, mert MINDENKI úgy jár jól. Jól jársz te, mert lesz pasid. Jól jár a fiú, mert jobb csaja lesz. Jól jár a jelenlegi barátnője, mert időben megtanulja, hogy nem megszerezni nehéz valakit, hanem megtartani. Szóval hajrá! De tudd; ha lesz pasid, nincs hátradőlés, nincs telefonbuzerálás! A kapcsolatot ápolni, a szerelmet életben tartani kell.
2022. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!