Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek maszti függő?

Figyelt kérdés
Naponta néha többször is csinálom akár unalomból is, de nem igazán jó érzés, főleg hogy elég sok. Fokozatosan kéne lépéseket tenni, de segítség kéne, ha lehet.

2022. jan. 25. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Zárd ketrecbe, nekem bejött
2022. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Foglald le magad valamivel. Hidd el ha fáradtan hazamész semmi kedved nem lesz magadhoz nyúlni. Legalábbis nekem nincs kedvem hétköznap szinte soha.

22L

2022. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

egy túród, egy hosszú, fárasztó nap után a legjobb magadhoz nyúlni

de épp ezért keress értelmes tevékenységeket. lefárasztod magad, és sokkal jobb érzés lesz a naponta/kétnaponta egy maszti is

2022. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit zárjak ketrecbe? Hogyan?
2022. jan. 25. 13:42
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Keress magadnak egy pasi
2022. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A függők arra használják, hogy valamit feledtessenek magukkal. Tehát ha félsz elmenni a fogászatra, munkát keresni, végre felhívni valakit, akit megbántottál, akkor ezeket tedd meg, és kevesebb elfeledni valód lesz! Ha gyerekkori traumákat kéne elfeledni, akkor irány valamilyen pszichoterápia.

Unalom: keress célokat - most élsz, kaptál egy lehetőséget, mire tudnád ezt a pár évet, a tehetségedet, erődet használni, ami neked jó, amivel a társadalomnak jót teszel? Állítólag akkor vagyunk boldogok, ha a céljaink felé haladunk.

Ha mégis önkielégítesz, ne használj semmi külső forrást (film, kép, szöveg), csak a fantáziád!

[link]

2022. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ma már sok szexuálterapeuta van, meg csoportok a függőknek: slaa.hu
2022. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress valamit amivel elfoglalod magad. Igazabol szerintem nem kell lemondani rola csak mondjuk minden masodik nap csinaldd. Fiziko elfoglaltsag szukseges hozza, mivel nem tudom hany eves vagy nem mondhatom, hogy konkretan mi.
2022. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Használj f@szt
2022. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani a problémát?
2022. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!