Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szeretem a saját nemi szervem illatát/szagát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem kamu, nő vagyok, privátot nem kérek.

Naponta min. egyszer de van hogy 2x is fürdök, tisztálkodok rendesen tehát nem vagyok büdös.


Nyilván minden nemiszervnek van egyfajta szaga. Mivel hetero vagyok, nyilván más nőét nem ismerem, nem tudom milyen, viszont a sajátomat szeretem. Gondolok itt akár a természetes hüvelyváladékra.


Kellemesnek érzem. Ez fura? V baj?

Vannak így mások is?😀


2022. jan. 24. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a normális.

Nekem volt olyan párom, aki nem csak a saját illatát, de ízét is szerette, engem ez nem zavart.

2022. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi fura nincs. Én pl. szeretem a saját hónalj-szagomat, és otthon szoftverfejlesztés közben közben néha felváltva vakarászom a herémet és szaglászom utána az ujjamat, mert tetszik a szaga. Nem izgat fel, csak otthonos. A barátnőm meg hozzád hasonlóan a punciját szokta vakarászni Netflix nézés közben, és a puncis ujját szaglássza, ilyenkor időnként nekem is ad belőle egy szimatnyit vagy egy nyalintásnit, mert tudja, hogy én is kedvelem az övét. (Na jó, az mondjuk izgató is, nem csak kellemes.)


Azt vallom, hogy aki nem szereti a saját testének az egészséges szagát, vagy a társáét, annak el van torzulva az ösztönvilága. A civilizáció minden erejével azon van, hogy az emberek undorodjanak mindentől, ami természetes rajtuk. A saját szaguktól, a testüktől, az életüktől.

2022. jan. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!