Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annak milyen lelkiháttere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak milyen lelkiháttere lehet, hogy szívesen mutogatnám magam a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Engem mindenki egy szerény, visszafogott lánynak ismernek. Úgyis viselkedem. Mégis mélyen legbelül azt érzem, hogy szívesen kitornek: lennék mondjuk sztripper, vagy bevallalnek hármast két pasival stb.

L26



2022. jan. 23. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom önbizalomhiány. Nem sok dicséret az életben. Ilyesmi...

Vagy kövér vagy és elkeseredett

2022. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Önbizalomhiány.
2022. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Önbizalom hiány esetleg!
2022. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Pozitív visszajelzésekre vágysz az alakodat illetően!
2022. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen ki akarsz törni. Sok emberrel megtörténik ezt, akit konzervatív módon neveltek. Vallásos suli után extrém külső, lázadás, stb.
2022. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez nem önbizalomhiány. Nem tudom pontosan megfogalmazni egy szóval, de a lényeg az, hogy elnyomod magadban azt a szörnyet, aki valójában vagy. Mindenki báránynak néz, közben belül egy farkas vagy. Hidd el tudom, mert én is ilyen vagyok. Ennek semmi köze nincs az önbizalomhiánynak.
2022. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

ma 18:25

Ez nettó hülyeség. Attól még hogy valaki stripper vagy ilyesmi akar lenni még nem a benne lakozó szőrny hatására cselekszik csupán egy passzív nárcisztikus én amit önbizalomhiány elfojt

2022. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg! Éld ki a vágyaidat! Egyszer vagy fiatal!
2022. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nincs túl nagy önbizalmam, de szerintem nincsen hozzá köze.

Hát amíg otthon laktam, kb semmit nem engedtek a szüleim. De ennél többről lehet szó.

2022. jan. 23. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Kb. arról van szó hogy úgy érzed ez nem te vagy, és nem ez a te életed. Nem lehet hogy uncsi az életed? Hiányzik a flört és hiányzik az hogy megéld a nőiességed? Válogathass az udvarlók közt...

Élni akarsz! Semmi baj nincs ezzel. Önbizalmad lesz, tapasztalatod. Gondolom utóbbiból ugyan van, csak nem valami tartalmas.

2022. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!