Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányoknál miért keresnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányoknál miért keresnek sokan barátnőfílinget?

Figyelt kérdés

Nekem erről a szóról az jut eszembe: -folyamatosan jatszmazik, megsértődik vagy sír H elérje amit akar

-fáj a feje ha dugni akarsz

-lecsesz H széthagytad a ruháid megint, és egyébként is hogy tudtam azt az inget azzal a nadrággal felvenni

-próbál elszigetelni a barátoktól családostól

-az önbizalmad napi szinten nyesegeti, H magához lancoljon

-kihisztizi H vegyük meg a 80. Pár cipőt is, pedig lassan raktárat kell nekik bérelni


Szóval nekem beteg fetisnek tűnik ez a BF hajszolás..



2022. jan. 22. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem ismerik, amit leírtál és azt hiszik, hogy akarják.
2022. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyereket akarnak tőle.
2022. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kalandvagy1986 ***** válasza:
96%
Jajjj... Jót mosolyogtam a kérdés "kifejtős" részén. Az a baj hogy van alapja annak amit írsz kedves kérdező, viszont ez a barátnő és egy kapcsolat árnyoldala. Azért egy kedves barátnő és az ezzel járó feeling pont arról szól, hogy bújik, öledbe ül, játékosan kezd bele vagy provokálja ki a szexet. Nem jártam prostinál, de sok hozzászólást elolvastam az adott oldalakon. Ahhoz nagyon kanosnak kell lennie valakinek, hogy élvezze a "fizetett kedvetlen robotszexet", ahogy az sem lehet jó ha eljátssza hogy csak téged kíván, te vagy a legjobb, legnagyobb, stb. 😅😀 Tudod hogy miért vagy ott, tudod hogy a pénz a fő motiváció de attól még lehet jó. Mint egy színházi előadás: tudod hogy csak színészek, de ha jól csinálják beleéled magad... 😉
2022. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert otthon nam kapják meg.

A barátnő feeling nem ugyanaz, mint a feleség feeling :D

2022. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ez a baràtnös feelinget ki szereti,van baráti barátnöm,meg volt hogy szeretöm barátnö is volt,meg most ott az asszony,kapok elég barátnö feelinget,én mindig azért jártam lányokhoz hogy hülyére dugjam öket,és amiket nem kapok meg csak úgy simán.Amiért könyörögni kell azt már nem is tudom élvezni.Prosithoz elmegyek,amiben megegyezünk általában azt is kapom,kész kiéltem magam vele ennyi.
2022. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mert a gyengédséget, intimitást, kedvességet egyre kevesebb 21. századi férfi kapja meg. Magát a lyukat, a széttett lábakat, a nyers, állatias szexet relatíve olcsón megkaphatod, párezerért valamelyik vidéki kocsisoron.
2022. jan. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!