Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lánynak ennyire tetszik egy pénisz?

Figyelt kérdés

Elküldtem egy lánynak a farkamról képet és azt írja küldjek neki olyat is amikor spriccel belőle a cucc, mert hogy annyira tetszik neki hogy be is nedvesedett. Ez igaz lehet lányok, hogy ennyire feltudtok egy szép pénisztől izgulni? Vagy kamu és nem is lány csak kamuprofil?


F/25



2022. jan. 22. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettő lehetséges.
2022. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint egy képtől még nem nedvesedtem be soha, de ki tudja, mások vagyunk
2022. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon sok pénisz portré küldő van. A logika azt mutatja hogy a nők egy részének tetszenie kell. Különben nem lenne már. Mint a vhs kazetta, vagy dvd lejátszó.

Vagy tilt és töröl érte egy csaj, vagy azt mondja, tedd be neki. Ha 1000 csajból 1 az utóbbi mellett dönt, van akinek ez megéri.

Én mondjuk nem küldenék senkinek, mert azt szeretném hogy az lássa aki meg is tudja azonnal fogni.

2022. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Fiúnak küldted az a rossz hírem
2022. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy búzával beszélsz. :D
2022. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is pasi van a túloldalon!
2022. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Nálam volt már ilyen és én azokat a képeket preferálom amikor jön belőle a cucc. Szóval saját tapasztalatból mondom, hogy van ilyen. És nem vagyok pasi.
2022. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!