Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha egy fiú 25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy fiú 25 éves koráig nem szexelt rendszeresen?

Figyelt kérdés

Ha arra gondolok hogy más fiú már 17 évesen rendszeresen szexel a barátnőjével. Én meg 25 évesen sem jutottam el addig hogy barátnőm legyen. Csak pár alkalmas szexig.

Nagyon rossz ennyi idősen hogy nem tudom milyen ha barátnőm van akivel akkor szexelünk amikor csak szeretnék.


2022. jan. 22. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 18 éves korom óta szexelek rendszeresen a barátnőmmel. Most 25 vagyok
2022. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem néha volt barátnőm. Leghosszabb egy éves volt. Az is havi egy tali kb. mert messze lakott. Egyáltalán nem gáz. Minek akarsz folyton szexelni? Elég ha tudod, hogyan kell. Ha volt alkalmid már tudod a dolgokat és lehet önbizalmad is. Gondolj bele hány fiú van akinek még 30 évesen se jött össze egy se. Van ilyen. Szerencsés vagy. 25 évesen probálj már rendesen gondolkodni. Kit érdekel, hogy nem mindennap dugsz valakit.

Ha barátnőt szeretnél elsősorban és nem szexet az más. Akkor azért bizony tenni kell.

2022. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utána se :D
2022. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira vicces, hogy naponta több ilyen kérdést írnak ki, és azt hiszik 24-25 évesen az emberek, hogy akinek 16-17 évesen van kapcsolata az rendszeresen tud szexelni. De ez ennyire nem fekete-fehér. Egyrészt, ebben a korban még van beleszólása a szülőnek, hogy mikor hol van a gyerek, másrészt a távolság sokkal nagyobb problémát tud okozni, mint felnőtt korban.
2022. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!