Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vekony, magas pasikat altalaba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vekony, magas pasikat altalaban zavarja, ha egy lanynak vastagabb a combja mint az ovek?

Figyelt kérdés
Hogyha azert izmos is, meg formas es nem elhizott.
2022. jan. 21. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem, sőt... :)
2022. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem, kifejezetten tetszik nekik:)
2022. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
kedvenc, a formás, vastag comb 😉
2022. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs összefüggésben azzal hogy egy pasi vékony vagy sem. Attól függ a pasinak tetszenek-e a vastagabb combú nők vagy sem. Van akinek igen, van akinek meg nem.
2022. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, de nem azt nézem egy lányban hogy melyik testrésze vékonyabb/vastagabb mint az enyém vagy hogy hány kiló. Nekem a vékony lányok jönnek be. Tök mindegy szerintem, hogy milyen az alakom, ugyan elhízott sosem voltam, de volt mikor felszaladt rám némi felesleg és ízlésem ugyan az maradt. Alapvetően nem tetszik a vastag comb. Nem magamhoz viszonyítom az ízlésem, látszólag nem befolyásolja. Ha valakinek tetszik, akkor tetszik, nincs azzal baj, csak az összefüggést nem értem az ilyen kérdések kapcsán. Nyilván elsősorban csak magamból tudok kiindulni, sokan mondják, hogy ellentétek vonzák egymást, de alapból már rám vonatkozóan sem állja meg a helyét. Én nem hiszek benne, hogy erős összefüggés lenne ezek közt.
2022. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha a lányt sem zavarja, hogy esetleg az én combom vékonyabb. Te milyen magas vagy kérdező?
2022. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!