Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 feletti nőket hogyhogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 feletti nőket hogyhogy elvesznek a férfiak, mikor találhatnak fiatal szexi lányokat is?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megbántani félreértés ne essék. Csak ezen gondolkodtam, hogy az utca és az internet is tele van 18-20 éves szebbnél szebb lányokkal, akkor a férfiak hogyhogy nem őket választják, hanem sokszor 30as vagy még annál is idősebb nőket?
2022. jan. 17. 12:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#30: Nem tudom, ki az első. Elképzelhető, hogy Cindy a huszas éveiben járt, de már igazi nőies alkata van, ellentétben az első képen lévőével. Vannak, akik már huszonévesen érett nők, Cindy ilyen volt. De a többség, főleg manapság, később érik. Nekem mindenesetre a nőies jön be, nem a lányos.
2022. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Az általad említett korosztály túlnyomó hányada már kiélte magát, kezdenek komolyabb célokat kitűzni maguk elé, és már lényegesen stabilabbak érzelmileg, erkölcsileg, mint a 18-20 éves lányok többsége.
2022. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
87%

Érett felnőttként nézve (részemről 43 vagyok) a legtöbb 18-20 éves konkrét gyermeki szinten van agyilag. Igen, azok is, akik valamiért rendkívül érettnek hiszik magukat. Ha ilyen korú csajjal beszélek, kb. 25 körül kezd az a benyomásom lenni, hogy egy felnőttel állok szemben, nem pedig egy kisgyerekkel, akire cickók és kerek segg nőttek.


Persze biztos vannak kivételek is, de én összesen 1 ilyen ismerős lányra emlékszem az elmúlt évtizedekből...

2022. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Jól írtad, hogy a FÉRFIAK miért nem a fiatalabbakat választják.

Azért mert a testileg, agyilag, fejlettlen kislányok, helyett egy 30+ os nő sokkal vonzóbb, nőies, érettebb.

F.44

2022. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!