Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 feletti nőket hogyhogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 feletti nőket hogyhogy elvesznek a férfiak, mikor találhatnak fiatal szexi lányokat is?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megbántani félreértés ne essék. Csak ezen gondolkodtam, hogy az utca és az internet is tele van 18-20 éves szebbnél szebb lányokkal, akkor a férfiak hogyhogy nem őket választják, hanem sokszor 30as vagy még annál is idősebb nőket?
2022. jan. 17. 12:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Mert éretlen csitrikkel nem foglalkozunk. Max egy numerára jó egy fiatal üde kis muff de tartós kapcsolatra kétlem.
2022. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
1-es vagyok. Te melyik kategória vagy kérdező?
2022. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt mert mindig van olyan, aki ezt a korosztályt jobban kedveli.

Másrészt egy 28+ nő valószínűleg már családalapításon gondolkodik, és van férfi aki hálistennek erre vágyik. Tehát emiatt nem mindig releváns egy 18-20 éves.

2022. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%

Nekem kizáró ok lenne ha túl fiatal a csaj.

26 de inkább 28 fölött már ok.

Addigra elvégzett egy egyetemet, legalább pár évet dolgozott és jobban képben van. Nekem fontos hogy legyen fogalma a pénz értékéről és hogy mennyit kell dolgozni érte plusz 30 felé már lenyugszanak, sokkal kiegyensúlyozottabbak lesznek. Belegondolni is durva hogy mi lenne ha egy 20 éves nevelne a gyerekemet, mikor 20 évesen még a csaj is gyerek szinte.

2022. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Offtopic!


5-ös vagyok. :))


"28 feletti nőket hogyhogy elvesznek a férfiak, mikor találhatnak fiatal szexi lányokat is?" - már bocs, de ez mekkora idióta kérdés!!

2022. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem mindenki elégszik meg annyival hogy fiatal és szexi egy nő, készpont. Van akinek tovább terjed az agykapacitása.
2022. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%
Jaa aztán megy a nyígás hogy a nő csak beleül a készbe. Hát ha valaki direkt ilyen fiatalokra pályázik, az nyelje be szó nélkül hogy csak a testét adja a kapcsolatba a csaj. Egy 18-20 éves most kezdi majd az életét felépíteni. Ja és ugyanúgy öregszik majd ő is, gondolom akkor majd cserélve lesz.
2022. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értem a kérdést. Egy harmincas férfihoz inkább egy 28 éves nő való, mint egy 18. Nyilván a férfi is felnőtt életet szeretne, házassággal, gyerekkel, nyaralásokkal. Nem pedig a szüleitől elkérni a csaját estére. Az emberek általában igyekeznek hozzájuk hasonló korú társat találni.
2022. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Persze, a férfiak is szeretnének gyereket, de ha választani lehetne azért mégiscsak inkább egy 22 eveset választanának, mint egy 30 évest.
2022. jan. 17. 13:17
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy még túl gyerek ehhez az oldalhol?
2022. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!