Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14,5 centis farokkal, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14,5 centis farokkal, ha csak az alábbi 2 kategóriába lehetne sorolni, akkor melyikbe sorolnátok inkább?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy történetet hadd meséljek el. Életem első kapcsolata volt, itt ismertem meg. Nagyon sokáig irogattunk emailben, később átmentünk facera. KB másfél hónapig írogattunk, aztán talalkoztunk, jó messze lakott, szóval volt az egész kapcsolatnak egy ilyen távolságot is átívelő szerelem beütése. Azt hiszem a huszadik találkozáson feküdtünk le egymással és vettük el egymás szüzességét.

De előtte a szerelmes séták a naplementeben, a vízparton való romantikus beszélgetések, simogatások, csókok, ahogy feltartuk legmélyebb gyengesegeing, hibaink, töréseink, a tragédiánkat, komédiánkat, kit vesztettunk el, kit ismertünk meg, mire számítottunk...végül mit kaptunk...

Szóval ez egy nagyon mély, masszívan felépitett kapcsolat kezdete volt, ajándékok, közös programok...mozi, állatkert, vacsorák...büszke is voltam magamra, hogy "na ez igen, mégis tudok valamit" nekem is tetszett, hogy milyen szépen, már-már idilli kapcsolatot teremtettem.

Aztán az ominózus délután tényleg én úgy figyeltem a lányra mint a hímes tojásra, jó így? nem fáj? biztos jó? stb...megvolt...elköszontunk,hazautaztam, másnap reggel mint a hulyegyerek úgy kaptam kézbe a telefonom, láttam, hogy írt, fülig ért a szám míg elnem olvastam az üzenetet, az üzenetben ez állt...."kicsi a farkad, ne gyere többé"....letilltott.

És mondhatom, hogy nem kicsi a méretem....szóval lehetsz akármilyen szerelmi hős lovag, lehetsz akármilyen király a csajozásban, ha olyan lányt fogsz ki akinek egy lof&z sem elég...

És vágod...???!!! Milyen rideg lett a csaj...? kevesebb mint 12 óra alatt....szeretlekből, kicsi a farkad ne gyere többé....én akkor ott megtanultam...csakis kizárólag úgy megyek bele kapcsolatba, hogy kerek perec megkerdezem a nőt, hogy neki mekkora farok a kielégítő...ennyi.

Szerintem te is így járj el, ha nem szeretnél ilyen kellemetlen helyzetbe kerülni.

2022. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Se kicsi se nagy, átlagos
2022. jan. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!