Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik kategóriába sorolnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modeler kérdése:

Melyik kategóriába sorolnátok?

Figyelt kérdés

Mindenki másképp csinálja, de nyilván be tudja sorolni a lepedőakrobatikát valamilyen kategóriába. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi tartozik az egészséges és kevésbé egészséges vagy perverz kategóriákba.

Véleményem szerint:

Az egészséges kategória az férfi és nő között lezajló szeretkezés, vaginális úton történő közösülés.

Az orális kényeztetés még súrolja a határokat, az anál már az egészségtelen kategória, a hármas szexel egyetemben.

Ti hova sorolnátok a szexuális szokásokat?


(Kor és nem nem érdekel, úgyis mindenki azt ír amit akar :) )



2018. febr. 3. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orális alap így természetes

A 3as az nekem perverz ahogy az anális is.

24N

2018. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hat nekem a sima szex, az oral , es az anal is egy kategoria. Szamomra ezek termeszetesek.
2018. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Az anál mitől lett természetes a számodra?
2018. febr. 3. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 + 1, illetve jöhet még szerepjátékok, fétisek (lightosak), fő a változatosság, persze közös megegyezéssel. Ha nem szeretne valamit a nő, teszem azt, anált sem, akkor nem erőltetem. Többet ér a lelkület, tisztelet egy szorító popólyuknál.
2018. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egészséges kategóriába sorolom magam, nekem az orál alap oda-vissza,lightosabb bdsm, anál is természetes nálam(de csak kapcsolatban)

Még a hármas felállást is kipróbálnám (2nő 1 pasi) Bár az már nem èpp a klasszikus szex kategória.

N

2018. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Vaginális közösülés, petting (ujjazás, farok verés) és orál, mind tök normál és szerintem alap. Anál, vagy prosztata masszázs már pervezitás felé hajlik erősen, a 3-as szex, párcsere, kicsit perverzebb, a grouppen már egyértelműen durván perverz, a pisi/kaki szex meg indorító és visszataszítóan az.
2018. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

2# vagyok

Attol , hogy kiprobaltuk a parommal, es baromira izgat, elvezem en is, o is. Meg amugyis nagyon erzekeny terulet a fenekem,izgat, ha van vele foglalkozva. Ha nem igy lenne, nem analoznek es nem lenne termeszetes szamomra.

21 l

2018. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!