Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek Járai Máté cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Járai Máté cuckold?

Figyelt kérdés

Vajon élvezi, hogy a felesége mással van?

Úgy állítják be a médiába mintha csak azért csinálnák, hogy megmaradjon az izgalom a házasságukban. De nem lehet h igazából csak a Járai Máté cuckold, a feleségének meg bejön, hogy mással is lehet?


2022. jan. 16. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Én el tudom képzelni róla hogy cuckold
2022. jan. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyértelműen az. Ahogyan ők élnek ahhoz bizony kell egy ilyen fétis.
2022. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Azert nyitott a hazassaguk, mert a Mate meleg, csak nem akar coming outolni.
2022. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Simán meglehet amúgy, hogy erre veri magát. De azt is hozzá kell tenni, hogy ez a csávó nulla értékkel főceleb lett 1-2 év alatt, a fő célja, hogy címlapon legyen akármilyen gáz dologgal. Ebből él.
2022. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg az ember...azért vannak nyitott kapcsolatban mert Máté szeret férfiakkal is lenni.
2022. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom meleg-e, vagy biszex (gyanítom, hogy inkább bi, szerintem azért ő is megdugja az asszonyt), és sanszos, hogy bi cuckold.

Én inkább azon csodálkozom, hogy kik dugják azt a randa nőt. Semmi vonzó nincs benne, nem is értem, milyen pasik lehetnek akik ráfanyalodnak egy ilyen nőre?

2022. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ranezetre, en siman el tudom kepzelni, hogy a Mate ferfiakkal szexel, a felesege meg inkabb nokkel.
2022. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a viselkedése olyan meleges. Ha nem is meleg szerintem biszexuális is lehet.
2022. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annak az alaknak a tojás megfőne a kezében,annyira meleg. Csak rá kell nézni...

Amúgy ettől független egy tenyérbemászó alak. Igazi meztelen csiga.

2022. márc. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!