Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Hali. Szóval, nem szeretném túl hosszúra húzni és regényeket írni, így megpróbálom röviden leírni. A barátnőm nagyon fél attól, hogy mielőtt ténylegesen szeretné, terhes lesz. Ez odáig kiterjedt már, hogy ez miatt nem szeretne és fél alsó gatyában és bugyiban összebújni, rám feküdni stb.. ( ne kérdezzétek, én sem értem a logikai alapot😅), hogyan tudnám neki elmagyarázni, hogy ettől nem lehet terhes, úgy, hogy nem bántanám meg vele? Természetesen nem szeretném erőltetni, de még is csak a gyenge pontom a nadrág nélkül össze bújás :P (természetesen mással nincsenek problémák, mielőtt valaki félre érti, csak a terhességtől fél ennyire)
2022. jan. 14. 00:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem? A párjaként eddig fingod sem volt arról, miért retteg a barátnőd a terhességtől, mert nem merted megkérdezni (???), de az itt válaszolóktól elvártad volna, hogy felderítsenek minden olyan körülményt, amivel még te sem voltál tisztában? Azért érzed ebben a bukfencet, ugye?
2022. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!