Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Hali. Szóval, nem szeretném túl hosszúra húzni és regényeket írni, így megpróbálom röviden leírni. A barátnőm nagyon fél attól, hogy mielőtt ténylegesen szeretné, terhes lesz. Ez odáig kiterjedt már, hogy ez miatt nem szeretne és fél alsó gatyában és bugyiban összebújni, rám feküdni stb.. ( ne kérdezzétek, én sem értem a logikai alapot😅), hogyan tudnám neki elmagyarázni, hogy ettől nem lehet terhes, úgy, hogy nem bántanám meg vele? Természetesen nem szeretném erőltetni, de még is csak a gyenge pontom a nadrág nélkül össze bújás :P (természetesen mással nincsenek problémák, mielőtt valaki félre érti, csak a terhességtől fél ennyire)
2022. jan. 14. 00:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#9!

Szerintem tök mindegy mit csinál a nővel, egyszerűen nincs rálátása a testisegre. Komoly gond, előre sajnállak kérdező!

De mikor bele jön a szexben akkor dob, aztán a környék ribizlije lesz mert rá érez a szex ízére. Volt párom hasonló volt!

2022. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 15 évesen mikor elvesztettem a szüzességem több eszem volt. Ez a lány vagy nagyon fiatal, vagy nagyon gyerekes és buta.
2022. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg az óvóninit hogy adjon neki felvilágosítást.
2022. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok ő 17. Orvosnak tanul kitűnő átlaggal, és természetesen tisztában van azzal, hogy ettől nem lehet. Megvívott bennem, ahogy én is benne. Neki talán a legnagyobb félelme a terhesség, sokat görcsöl rajta. Inkább úgy érzem, hogy attól fél, hogy ő se te megállni és ehhez hasonlók. Köszönöm az összes választ, mindenki megmutatta a valódi énjét. Nehezen hozom fel a témákat, mert nem akarom ezzel bántani, de megbeszéltük és egy traumáról van szó. Nem kívántam soha senkinek semmi rosszat, de most tényleg szívből kívánom mindenkinek aki ide kommentelt, hogy éljen át és traumát aztán telibe lépjenek rá a tyúkszemére. További szép napot! :)
2022. jan. 14. 10:57
 15/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg egy párkapcsolatról van szó és nem megfektetés a célom. De ezzel tényleg mindenkinek sikerült bemutatnia magát :)
2022. jan. 14. 11:04
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

#10 vagyok

A finomabbik verzióját írom le a válaszomnak.

Szerintem ne itélkezzél, mert minimum unfair dolog volt ahogy kitetted a kérdésed. Lényeges dolgokat elhallgatva. Feltételezem provokatíve.

Ha trauma érte a párod szerintem nem itt kellene evvel szórakoznod!

2022. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 nem szórakozásból tettem ki. Lényegesen fontos, szerintem egy 14 évesnek is ugyan úgy kellene elmagyarázni mint egy idősebbek, normálisan, mert ezen is múlik, hogy később milyen ember lesz. Én segítséget akartam kérni, mert nem mertem rákérdezni, mert nem akartam rossz dolgot felhozni benne, mert tudom, hogy milyen. Szerintem ha annyira lényeges lett volna és valaki tényleg segíteni akart volna, akkor megkérdezte volna, nem a válasz hiányában alaptalanul irogatja ezeket. Megtehettem volna, hogy törlöm a kérdést és eltűnik, de nem teszem, mert szeretném, hogy megértsétek, hogy mi történik.
2022. jan. 14. 13:01
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

#10-16 vagyok.

Ha TRAUMA érte ismétlem nem itt kellene ... akkor úgy írom kérdezősködni, hanem szakemberhez kell fordulni.

2022. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az előváladéktól fél. Nagyon kicsi az esélye ugyan, de attól is teherbe lehet esni. Fogamzásgátlót próbálta már?
2022. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most csal kukacoskodok, de 17 évesen hogy jarhat egyetemre??
2022. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!