Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostik ti valójában lenézitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostik ti valójában lenézitek a kuncsaftjaitokat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Én komolyan gondolom, igényes, 50 alatti, nem roma férfiaknak
2022. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Itt biztos lesz jelentkező!:)
2022. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12-es


Jó lenne, de nem csak trollkodó, meg levelező

2022. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
1-es nekem már írhatsz is, részleteket leboltoljuk.
2022. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézik le, csak éppen nem érdekli. Lesz.rják hogy azért mész mert otthon nem dugsz az asszonnyal, vagy mert különben nem látnál nőt, vagy mert csak. Az érdekli őket pénzed legyen és viselkedj normálisan. Egy szükséges rossz vagy nekik amit el kell viselniük hogy hozzájussanak a pénzedhez. A fodrász, a kozmetikus sem nézi le a vendégeit, mechanikusan megcsinálja mert ezért fizetik. Ahogy az Aldis pénztárost sem érdekli miért veszel 4 vagy 6 kifilit, egyenmosoly, összeg, fizess, viszlát csak legyen már vége a műszaknak.
2022. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor olyan nincs, hogy mondjuk őszintén bejön neki a pasi?
2022. jan. 13. 22:20
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#17 fehér holló is van csak ritkán látni 😂 Lehet szimpi neki az adott pasi, de attól még elsősorban kuncsaft. Jobban érdekli, hogy pihenhessen, meg az agya azon kattog hogy mikor jön a következő kuncsaft. Akkor és ott egy vagy neki a sorban a napi x "ügyfélből".
2022. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legbutább prostiknál fordul elö a lenézés. Találkoztam már ilyennel, amikor megkapta a pénzt azonnal lenézö bunko lett. Nagyon jol nézett ki, ezért adtam neki második esélyt. Ugyanaz történt. Nagyon csodálkozott, hogy többször nem vittem el, inkább a kevésbé jol kinézö barátnöjét választottam még néhányszor. (Még dilit is probált elöadni emiatt. Akkor magyaráztam meg neki a dolgokat. Innentöl kuss volt a részéröl.)
2022. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"-Te hogy szeretnéd?

-Én hogy szeretném? Ha ideadnád a pénzt és hazamennél."

2022. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 José Huan Antonio Szamarancs ***** válasza:
cigeró luvnyákról lerí az utálat hogy ,,dolgoznia ,, kell a pénzért. jobb szeretné ha csak ugy utalnád neki a semmiért.. gané gének.
2022. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!