Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magönlés ellen valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magönlés ellen valami biztos teknika vagy szer létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sajnos korai magömlés miatt megy tönkre a kapcsolatom. 1, 2 másodperc is elég. Szörnyen érzem magam ezmiatt szeretném boldoggá tenni a párom de nem megy, mindig is küszködtem ettől de most ez más, őt tényleg szeretem és ez megmérgezte a kapcsolatunkat teljesen.
2022. jan. 10. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyakorolj, önkibe nekem pár perc, szexbe mindig elhúztam eddig túl sokáig is aztán meg már állni nm bír
2022. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Olyan csaj, aki nem hisztizik emiatt, ez a megoldás. Mikor jólesik, kiengeded a cuccot és kész. Mindkét fél élvezetéről szól a dolog, neked így jó, ennyi.
2022. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
#3: Akkor prostizzál b@zdmeg, az biztos nem hisztizik, ha két lökés után elélvezel. Férfi vagyok, még mielőtt.
2022. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazábol nem hisztizik. Sőtt nagyon is próbál türelmes lenni. De zavarja a dolog és ez látszik rajta. Meg aztán, ez nekem is kevés idő. Annyira szeretném ha legalább 1 óra sikerülne. de jelenleg a 10 perc is kihívás.
2022. jan. 10. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Néha állj meg közben. Váltott intenzitás, futásba és az ágyba is működik.
2022. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam megálni közben de nem működött. Régebben próbáltam fejben intézni a dolgot. 1 darabig már már majdnem jó volt. Percekig elbirtam, de valahogy mégis ugyan oda jukadok ki
2022. jan. 10. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld most is fejben intézni, ez nem olyan 1x megvan aztán mehet úgy mint régen.
2022. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5: Képtelen örült elvárást támasztasz magaddal szemben. Ha meg is lehetne csinálni valahogy, akkor 1 orán át szexelnél élvezet nélkül ? Annak mi értelme ? A 10 perces elnyujtásnak is, csak annyi értelme van, mert nagyobbat lehet élvezni mint 2-3 perc alatt.
2022. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

A 3-as nagyon jól megfogalmazta, a lényeget : hogy a szex mindkét fél élvezetéről szól. Ha neked 5-10 perc alatt jó elélvezni, akkor élvezz el akkor, és partnered is élvezen akkor és úgy ahogy tud.

Nevetséges baromság a férfiak orgazmusát időhöz kötni.

Gondold el, ha a nőknek azt mondanák, hogy van 8 percük elélvezni, és akinek nem sikerűl, az szerencsétlen bénának, frigidnek tartanák, sőt nem is számítana nőnek.

Nincs olyan hogy koraimagömlés, ez kitaláció, femináci férfialázás.

Az számítana koraimagömlésnek, ha valaki el sem jutna a behatolásig, és még előtte elélvezne.

2022. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!