Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen az a tuti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen az a tuti szexpartner kereső hirdetés amire rá kattolsz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ami alapján választotok,vagy legalább a sok levél közül az övére válaszoltok is.

2022. jan. 9. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok lány de azt tudom ha hosszú és intelligens akkor rá kattint.
2022. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem szorulok ilyesmire.
2022. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Most mit is kérdezel pontosan? Hirdetést vagy privát üzenetet?

Amúgy meg krva egyszerű, ha épp nincs kedvem senkihez, akkor mindegy mit ír a pasi, akkor se fog érdekelni. Ha meg nyitott lennék ismerkedni, akkor nagyon normálisan kéne fogalmaznia és udvarolnia, hogy felfigyeljek rá.

De szerintem az is befolyásol, hogy ki mit keres. Pl csak egyéjszakás kell vagy hosszútávú szexkapcs. Más-mást figyelünk.

2022. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4# köszönöm szépen!

Adatlapnál már általában problémák vannak,vagy nagyon sok a konkurencia,és kiesek a szórásból.

2022. jan. 9. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nincsen erre jó válasz.

Érdekes, humoros, nem erőltetett, és nem is átlagos duma, talán ez már fél siker.

2022. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

#5: Abban biztos lehetsz, hogy sok a versengő pasi rajtad kívül. Plusz szerintem online mindig hátrányból indultok. Én nem is tudom hány esetben kavartam társkeresőről valakivel. Általában személyes ismerkedésnél voltak rám olyan hatással, hogy szexelni akartam. Míg ha valaki rám ír, hogy szexpartnert keres, tuti elhajtom. Élőben sokkal normálisabban tud egy férfi közeledni. Attól, hogy pl én csak szexet akarok, még ki fog ábrándítani, ha azt írják nekem, hogy szia amúgy kapcsolatra nem kellesz, de megdugnálak. Ez felejtős. Míg ha személyesen összeismerkedünk, jól érezzük magunkat, izzik a levegő és elkezdünk kavarni, akkor kimondatlanul nyilván szexre megy a dolog. De máris nem úgy érzem magam, mint valami darab pina, amibe valaki bele akarja verni. Hanem itt hódítás van, flört, játék, én is akarni kezdem a dolgot. Ezt kéne megértenie itt több pasasnak és neked is. A nőknél nem jön be a szia szexelni akarnék veled szintű online üzengetés..

És akkor arról nem is beszéltem, hogy ha online osmerkedsz, sokkal jobban kell kinézned, hisz az az egyetlen, amit láthatnak a nők belőled. Míg személyesen ha van egy olyan karaktered, dumád, kisgárzásod stb, akkor nem kell feltétlen külsőre annyira toppon lenned. Pl ezt már magamon is megfigyeltem: akikkel személyesen megismerkedtem és úgy volt szex, ők külsőre inkább átlagosak voltak, vol aki még talán az alatt is. Akivel neten ismerkedtem meg, ott nyilván külső alapján volt az első szűrő, tehát jobb pasik voltak.

(ha az számít bármit is, én elég szép lány vagyok, tehát ha ebből indulunk ki, ismerkedhettem volna élőben is a legjobb pasikkal)

#4

2022. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! 🙂
2022. jan. 9. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában ha nagy a szerszám akkor válaszolok.
2022. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!